tickmill-logo

Poznámka: Reference se zakládá na zkušenostech s demo účtem.

Spread od: 0 pipu
Páka až 1 : 500
Vklad od: 25 $
Bonus ke vkladu: 15 %

Tickmill je velmi mladý, ale perspektivní broker sídlící na Seyshellách, tedy v daňovém ráji. Tento fakt samozřejmě nevzbuzuje úplně důvěru, ale díky nižší daním nabízí tato společnost také nižší spread. O regulaci Tickmill se stará Financial Services Authority (FCA), vlastní licenci s číslem SD008, pokud by jste měli zájem si ji dohledat. Vklady u Tickmill jsou držené u mezinárodních bank, jako jsou Barclays Bank, MCB Bank, PPF Banka AS, UBS a HSBC. Přesto, že tento broker sídlí v daňovém ráji, nemělo by být v případě problémů obtížné získat své finance zpět. Dodejme, že je to broker typu STP (Strainght Through Processing), tedy získává data od bank a vy tak neobchodujete proti brokerovi. Rychlost provádění obchodů by však mohla být lepší.

Tickmill zaujme snad jen nízkým spreadem

Pojďme ale k samotnému obchodování. To probíhá na platformě MetaTrader 4, která je alfou a omegou u Tickmill, protože je jedinou nabízenou platformou. Dostupná je jak pro Windows a Mac, tak také pro Android a Iphone. Zatím v nabídce chybí webová platforma, ale lze očekávat, že se časem objeví.

Při otevření účtu máte v nabídce tři možnosti: Classic, ECN pro a VIP. Pro první dva zmíněné je minimální vklad $25, pro poslední pak dokonce $50 000. Spread na prvním začíná od 1,2 pipu, u ECN Pro a VIP je od nuly, ale platí se zde komise. Jejich výše však není kdovíjaká. Tickmill nabízí také několik bonusů a jedním z nich je bonus $50 ke vkladu přesahujícím $500. Dále nabízí bonus na míru, tedy individuální přístup.

Pozor, v Evropě je dostupný pákový efekt pouze 1:30.

Mezi nejzajímavější nabídky patří VPS zdarma

Velmi zajímavou nabídkou Tickmill je však VPS zdarma, které je dostupné pro účty s vkladem přesahujícím $200. Tuto částku musí mít na účtě opravdu každý, takže si může užít VPS zdarma prakticky kdokoliv. Mezi další dobré prvky Tickmill patří například ekonomický kalendář, pravidelné denní analýzy, vzdělávací videa a další výhody. Pokud se dokážete povznést nad fakt, že se jedná o broker v daňovém ráji, můžete ušetřit na spreadu a poplatcích značné částky.

Hlavní výhody brokera:

 1. Broker typu NDD a STP.

 2. Nízký minimální vklad.

 3. Nízký spread a rychlá exekuce.

 4. Bonus ke vkladu a možnost vyjednání osobního bonusu.

 5. VPS od $200 vkladu zdarma.

Hlavní nevýhody brokera:

 1. Broker z offshorového ráje.

 2. Může docházet ke skluzu při provádění obchodů.

 3. Nabízí pouze platformu MetaTrader 4.

 4. Neposkytuje přístup k žádným metodám sociálního obchodování.

 5. Webové stránky ani technická podpora nejsou v češtině.

Máte zkušenosti s Tickmill? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

2 komentáře k “Tickmill”
 1. I use their Swap-free account absolutely free of charge. Its a first time I use broker which doesn’t charge alternative fee instead of swaps. It is a really gift for my trading strategy because now I can make risk-free profit!
  Excellent broker with exceptional trading conditions A+++

 2. Great broker for scalping, tight spreads on EUR/USD with their commission on ECN pro account its around 0.9 pip total. Withdrawals are processed within the same today, no questions asked.
  Like their support attitude to the customers very polite and courteous.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Admiral Markets
AvaTrade logo
IC Markets logo
pepperstone forex broker
VantageFX-logo
XM-xemarkets

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace