Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 10 pipu
Páka až 1 : 200
Vklad od: 1000 $

Varengold Bank FX je německá investiční banka sídlící v Hamburku. Na začátku své existence se stala průkopníkem v online obchodování měnových párů a CFD na německém trhu. Jedná se o brokerskou společnost typu STP. Jelikož se jedná o německý broker, podléhá v Německu také regulaci. Tu zajišťuje BAFIN – The Federal Financial Supervisory Authority s dohledem ministerstva financí. O bezpečnost svých financí se s touto společností rozhodně nemusíte obávat.

Varengold Bank FX nabídne

Při obchodování s Varengold získáte přístup k 42 měnovým párům a více než 400 CFD. Nabídka je pro běžného obchodníka tedy poměrně široká. Obchodování jako takové je možné pouze na platformě Metatrader 4, žádná jiná alternativa k dispozici není. Dostupná je samozřejmě také mobilní platforma pro Android, iPhone a iPad.

Co se typů účtů, tak jsou k dispozici dva – klasický a prémiový. Klasický je pro účty do $25 000 a prémiový nad tuto částku. Rozdíl mezi těmito účty je pouze v tom, že prémiový účet má spread na EURUSD od 1 pipu, zatímco klasický začíná na 2. To je ovšem poměrně vysoký spread. Maximální páka je pro oba účty 1 : 200 a minimální vklad je $1000. Pokud jde o exekuci, občas si obchodníci stěžují na poměrně pomalé zadávání obchodů a vysoký skluz.

Snad jediný aspekt, ve kterém Varengold může trochu zabodovat, je sociální obchodování. Nabízí totiž hned dvě možnosti – Zulutrade a FXSTAT. Kromě toho však z poměrně důvodu vysokého spreadu, problematické exekuce, vysokého minimálního vkladu a údajně neochotné technické podpory, která není v češtině, nemá příliš co nabídnout. Není však vyloučené, že se to časem změní.

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaná společnosti s dvacetiletou historií.

  2. Garantovaná bezpečnost vkladů.

  3. Broker typu STP.

  4. Nabízí obchodní platformu MetaTrader.

  5. Dvě možnosti v sociálním obchodování - Zulutrade a FxStat.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Vysoký spread.

  2. Pomalá exekuce.

  3. Vysoký minimální vklad.

  4. Technická podpora není v češtině.

Máte zkušenosti s Varengold Bank FX? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Navigace