Mayzus

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (5 hlasů, průměr: 3,60 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2008

Regulace: CySEC

Exekuce: ECN, STP

Spread od: 1 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 100 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Pozor – Mayzus byl odkoupen společností LiteForex

Mayzus je investiční společnost registrovaná pod licencí Cysec (Cyprus Securities and Exchange Commission) v souladu s MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) se sídlem na Kypru. Byla založena v roce 2008. Od té doby ušla tato brokerská společnost poměrně dlouhou cestu a stala se jedním z nejrychleji rostoucích brokerů ve střední a výhodní Evropě. Mayzus má velmi přehledný a důvěryhodný web, na kterém jsou k dispozici všechny informace o spreadu, swapech, aktuálních soutěžích, všech typech účtů, vzdělávací materiály apod. Mayzus je broker typu STP/ECN.

Co Mayzus svým klientům nabízí?

Klienti této společnosti si mohou vybrat ze tří základních typů účtů: „STP Mini“, „STP Classic“, „STP Platinum“ a „Currenex Classic a Viking“. První zmiňovaný je určený pro nejmenší klienty. Minimální vklad je nastaven na $100 a maximální páka pak na 1 : 400. Druhý účet je k dispozici s $2000, přičemž maximální možná páka jetaké 1 : 400. Účet platinum je pro uživatele s velkým účtem, vklad zde začíná na $20 000, maximální páka je až 1 : 300, což je pro takto velký účet poměrně neobvyklé, a spread začíná na 0,6 pipu. Currenex Classic je pro klienty se vkladem minimálně $5000. Pro všechny účty je nastaveno kótování s 5 desetinnými čárkami.
Pro obchodování u Mayzus je k dispozici populární platforma Metatrader 4 a pro Currenex Classic je pak logicky určena platforma Currenex. Dále má klient samozřejmě možnost využít mobilních platforem. Co jistě docení všichni, je fakt, že vklady a výběru na bankovní účty či internetové peněženky jsou zdarma. Platí to pro všechny metody vkladů a výběrů.

Velké množství akcí a soutěží

Mayzus nabízí velkou nabídku akcí a soutěží. Každý týden se koná soutěž na demo účtě o zajímavé ceny. Hlavním lákadlem je ale 100%ní bonus na Váš první vklad. Mezi ty další pak patří například systém odměn za každý obchod, demo soutěž „Spreadové války“ a vlastní debetní karty pro rychlé výběry.

Společnost Mayzus už neexistuje!

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaný broker

  2. STP/ECN exekuce

  3. Nízký minimální vklad

  4. Velké množství bonusů a soutěží

  5. Webové stránky jsou kompletně v češtině

  6. Česká technická podpora


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Nenabízí možnost obchodování přes Zulutrade

  2. Vyšší spread pro obchodní účty s menším vkladem

Máte zkušenosti s Mayzus? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace