Varování před rizikem

Obchodování Forexu, CFD, komodit, indexů a dalších pákových produktů je spojeno s vysokou mírou rizika, které může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Proto nemusí být vhodné pro všechny investory. Neriskujte více, než jste ochotni ztratit. Než se pro obchodování rozhodnete, tak se ujistěte, zda rozumíte souvisejícím rizikům. Vezměte přitom v úvahu úroveň svých zkušeností a v případě potřeby vyhledejte nezávislé poradenství. Investiční poradenství striktně neposkytujeme a taktéž nedoporučujeme žádné konkrétní brokery. Dáváme pouze ucelený přehled o nabídce společnosti. Veškerá rozhodnutí jsou individuální a není možné je zpětně vymáhat po provozovateli portálu 4xbroker.

Souhlasíte, že naše webové stránky budete používat na vlastní riziko. Toto Poučení o riziku je potřeba číst ve spojení s našimi podmínkami použití webových stránek a je nutné poznamenat, že není možné, aby zahrnovalo veškerá rizika a aspekty související s obchodováním s CFD. Proto je potřeba zajistit, aby vaše rozhodnutí bylo učiněno zasvěceně a informovaně.

Obecně platí

Mezinárodní kurzy měn jsou velice kolísavé a velmi těžce předvídatelné. Doporučujeme se tedy řídit principy money managementu a vždy používat Stop Loss.

Nikdy neriskujte na jeden obchod částku vyšší než odpovídá 5 % vašeho účtu.

Vždy obchodujte pouze s penězi, které si můžete dovolit ztratit.