ZuluTrade

ZuluTrade je revoluční společnost. Byla založena v roce 2006, aby umožnila obchodníkům na celém světě sdílet signály s ostatními na měnových trzích. ZuluTrade umožňuje sdílet znalosti trhu jednotlivce a hromadně je předat dál. ZuluTrade je společnost, která zároveň spolupracuje se brokerem AAAfx. Registrací u AAAfx zároveň automaticky získáváte přístup do svého účtu na zulutrade.com.

Vlastnit účet u AAAfx není ani zdaleka podmínkou. Stačí mít účet u brokera, který se ZuluTrade spolupracuje. Jejich seznam najdete níže, ale v podstatě jsou to všechny velké brokerské společnosti.

Princip Zulutrade

Princip Zulutrade

Je tato služba placená?

V tom spočívá celá pointa. NENÍ!!! Tato služba je kompletně zdarma. Důvodem je, že registrací u ZuluTrade musíte zadat referenční číslo ZuluTrade jako instituci, která Vám doporučila Vámi zvolený broker. Vy tedy neplatíte nic, ZuluTrade za Vás získává komise, za které ještě vyplácí poskytovatele signálů. Jak vidíte, výhodné pro obě strany.

Jak to konkrétně funguje:

 1. Zaregistrujete se u ZuluTrade, případně u brokera AAAfx. Vytvoření účtu obvykle trvá přibližně 1 den.
 2. Přihlašte se na svůj účet. Informace pro přihlášení obdržítena Váš e-mail. Pokud máte již obchodní účet u brokera a rádi by jste na něm obchodovali signály ze ZuluTrade, můžete si je manuálně spojit v „Nastavení“, nebo kontaktovat online podporu. Online podpora na ZuluTrade je profesionální a ochotná.
 3. Dále si vyberete poskytovatele signálů, které chcete následovat.
 4. V kolonce „Výkonnost“ na horní liště naleznete seznam všech poskytovatelů signálů podle hodnocení. Tady ovšem pozor: hodnocení probíhá na základě automatického mechanismu ZuluTrade, nikoliv podle uživatelů. Mimo jiné tento automatický hodnotící systém (Zulurank) bere v potaz procentuální ziskovost obchodů, největší zisk a ztrátu, jak dlouho poskytovatel signálů funguje, drawdown atd.. Na základě toho také spočítá tzv. minimální jmění, což je minimální množství potřebné k obchodování signálů poskytovatele.
 5. Pokud jste si vybrali poskytovatele, přidáte si ho do svého portfolia kliknutím na odkaz „přidat do portfolia“.
 6. Nyní, pokud je vše v pořádku, budete ve chvíli, kdy Váš poskytovatel otevře obchod, obchodovat přesně podle něj.

Registrace zde.

Vybírejte moudře

Je velmi důležité si na začátek zvolit z top poskytovatelů. Zároveň je ale třeba dbát také na to, jak velký účet máte a podle toho si zvolit velikost Vašeho množství lotů. Doporučujeme si vše nejprve dobře vyzkoušet na demo účtu a pak v malém množství na reálném účtu. Dbejte hlavně na to, že i když je  poskytovatel signálů na prvním místě, vůbec to pro Vás nemusí být ten pravý! Jeho pokles může být neúměrně velký Vašemu účtu a může se Vám pak stát, že budete nuceni pozice uzavřít s velkou ztrátou!

Výhody:

 1. Dostupný pro široké portfolio brokerských společností
 2. Umožňuje získávání signálů zdarma
 3. Nabízí vlastní obchodní platformu ZuluTrade.
 4. Nízké minimální investice. Minimální vklad je omezen pouze minimální výší vkladu Vašeho brokera.
 5. Umožňuje stát se dodavatelem signálů, tzn. získat si další příjem z obchodování Vašeho účtu.
 6. Odesílá signály přímo z MT4 s pomocí Vašeho investorského hesla. ZuluTrade tedy v žádném případě nezíská přístup k Vašemu účtu!
 7. Poskytuje funkci Zuluguard, která zabrání zbrklému obchodování ze strany poskytovatele signálů.

Nevýhody:

 1. Historické výsledky nejsou směrodatné.
 2. Pokud nevlastníte účet u AAAfx, může Vás výrazně ovlivňovat skluz v plnění.
 3. Funguje pouze pro brokery nabízející platformu Metatrader 4. Tuto platformu však nabízí velká většina brokerů.

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace