tickmill-logo

Poznámka: Reference se zakládá na zkušenostech s demo účtem.

Spread od: 0 pipu
Páka až 1 : 500
Vklad od: 25 $
Bonus ke vkladu: 15 %

Tickmill je velmi mladý, ale perspektivní broker sídlící na Seyshellách, tedy v daňovém ráji. Tento fakt samozřejmě nevzbuzuje úplně důvěru, ale díky nižší daním nabízí tato společnost také nižší spread. O regulaci Tickmill se stará Financial Services Authority (FCA), vlastní licenci s číslem SD008, pokud by jste měli zájem si ji dohledat. Vklady u Tickmill jsou držené u mezinárodních bank, jako jsou Barclays Bank, MCB Bank, PPF Banka AS, UBS a HSBC. Přesto, že tento broker sídlí v daňovém ráji, nemělo by být v případě problémů obtížné získat své finance zpět. Dodejme, že je to broker typu STP (Strainght Through Processing), tedy získává data od bank a vy tak neobchodujete proti brokerovi. Rychlost provádění obchodů by však mohla být lepší.

Tickmill zaujme snad jen nízkým spreadem

Pojďme ale k samotnému obchodování. To probíhá na platformě MetaTrader 4, která je alfou a omegou u Tickmill, protože je jedinou nabízenou platformou. Dostupná je jak pro Windows a Mac, tak také pro Android a Iphone. Zatím v nabídce chybí webová platforma, ale lze očekávat, že se časem objeví.

Při otevření účtu máte v nabídce tři možnosti: Classic, ECN pro a VIP. Pro první dva zmíněné je minimální vklad $25, pro poslední pak dokonce $50 000. Spread na prvním začíná od 1,2 pipu, u ECN Pro a VIP je od nuly, ale platí se zde komise. Jejich výše však není kdovíjaká. Tickmill nabízí také několik bonusů a jedním z nich je bonus $50 ke vkladu přesahujícím $500. Dále nabízí bonus na míru, tedy individuální přístup.

Pozor, v Evropě je dostupný pákový efekt pouze 1:30.

Mezi nejzajímavější nabídky patří VPS zdarma

Velmi zajímavou nabídkou Tickmill je však VPS zdarma, které je dostupné pro účty s vkladem přesahujícím $200. Tuto částku musí mít na účtě opravdu každý, takže si může užít VPS zdarma prakticky kdokoliv. Mezi další dobré prvky Tickmill patří například ekonomický kalendář, pravidelné denní analýzy, vzdělávací videa a další výhody. Pokud se dokážete povznést nad fakt, že se jedná o broker v daňovém ráji, můžete ušetřit na spreadu a poplatcích značné částky.

Hlavní výhody brokera:

  1. Broker typu NDD a STP.

  2. Nízký minimální vklad.

  3. Nízký spread a rychlá exekuce.

  4. Bonus ke vkladu a možnost vyjednání osobního bonusu.

  5. VPS od $200 vkladu zdarma.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Broker z offshorového ráje.

  2. Může docházet ke skluzu při provádění obchodů.

  3. Nabízí pouze platformu MetaTrader 4.

  4. Neposkytuje přístup k žádným metodám sociálního obchodování.

  5. Webové stránky ani technická podpora nejsou v češtině.

Ukázka webových stránek

Logo

Máte zkušenosti s Tickmill? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Admiral Markets
AvaTrade logo
IC Markets logo
pepperstone forex broker
XM-xemarkets

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace