FiboGroup

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (4 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr, Britské panenské ostrovy

Založeno: 1998

Regulace: CySEC

Exekuce: STP

Spread od: 0 pipu
Páka až 1 : 50
Vklad od: 300 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

FiboGroup patří ve světe měnových a CFD brokerů k těm již starším a dobře známým. Tato společnost byla založena již v roce 1998 na Britských panenských ostrovech, kde je regulována Financial Services Commission (FSC). Sídlo pro Evropu a Asii se pak nachází na Kypru. Zde je pak regulátorem Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC). Menší pobočky pak nalezneme například v Mnichově, Kyjevu, Astaně, Moskvě a dalších evropských a asijských městech.

Co se týče exekuce toho brokera, poskytuje FiboGroup přístup na trh podle modelu No Dealing Desk (NDD) a STP, což znamená, že zajišťuje přímý přístup na trh bez své intervence a nestává se tak Vaší protistranou. Všechny příkazy by měly být provedeny na nejlepší možné ceně s nejvyšší možnou rychlostí.

Minimální vklad činí $300. Dodejme, že na webu společnosti nikde není uvedeno, že by byly vklady uloženy na segregovaných účtech, proto není jasné, zda s nimi společnost nijak nenakládá.

Kde je hlavní síla FigoGroup?

S Fibogroup můžete obchodovat měnové páry, kterých je v nabídce více než 60, komodity, kovy a indexy. Nabídka je rozhodně široká a běžnému uživateli postačí. Při založení účtu má budoucí klient možnost vybrat si z několika možných typů účtů: buď s fixním spreadem a nebo volným, STP účet s komisními poplatky, bezúročný islámský účet a nebo PAMM účet.

Co se týče platformy, nabízí FiboGroup klasický MetaTrader 4 a MetaTrader 5, což jistě ocení milovníci této platformy. Koneckonců, jedná se o jednu z nejrozšířenějších platforem na trhu. Tyto platformy jsou dostupné pro všechny typy účtů. Pro STP účty je k dispozici moderní a stále populárnější platforma cTrader, dostupná také přes prohlížeč či tablet.

Asi se sami sebe ptáte, jestli FiboGroup holding nabízí nějakou službu, kvůli které je možné říci, že by se vyvyšoval nad ostatní společnosti. Touto službou je pravděpodobně PAMM účet. V nabídce jsou celkem stovky poskytovatelů signálů, někteří jsou placení, někteří dokonce zdarma a je tedy rozhodně z čeho vybírat. Pokud tedy uvažujete o otevření PAMM účtu, FiboGroup by mohlo být dobrou možností. A je jedno, zda chcete vystupovat jako poskytovatel signálů či je pouze přijímat.

Shrnutí informací

Na závěr pouze dodejme, že FiboGroup nabízí poměrně slušnou klientskou podporu, ekonomický kalendář, vzdělávací programy pro začátečníky a další zajímavé služby. Mimo jiné je také držitelem mnoha ocenení, mezi kterými se nachází i ocenění pro nejlepší PAMM za rok 2014.

Bohužel pro nás tato společnost nenabízí českou technickou podporu a zároveň její web není v češtině.

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaný broker.

  2. NDD a STP exekuce.

  3. Obchodní platforma MetaTrader 4 a MetaTrader 5.

  4. Nízký spead a nízká minimální páka.

  5. Rychlá exekuce.

  6. Umožňuje hedging, scalping, podporuje automatické obchodní systémy a nabízí účet bez úroků.

  7. Velmi dobrý PAMM účet.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Regulace není ze strany spolehlivých a stoprocentně důvěryhodných regulátorů.

  2. Negarantuje využití segregovaných bankovních účtů.

  3. Nenabízí technickou podporu ani webové stránky v češtině.


Ukázka webových stránek

Logo

Porovnání s podobnýni forex brokery

FiboGroup
eTrader
IC Markets
IFC Markets (IFCM)
Exekuce:STPSTPECNSTP, DMA
Rok založení:199820142006
Regulace:CySECCySECASICFSC
Spread od:0 bodu3 bodu0 bodu0 bodu1.8 bodu
Páka:50 : 1 30 : 1 500 : 1 400 : 1
Minimální vklad:300 USD 250 USD 200 USD 1 USD
Hodnocení:3 / 5 4.01 / 5 4.41 / 5 3.11 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Máte zkušenosti s FiboGroup? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace