IFC Markets (IFCM)

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (9 hlasů, průměr: 3,11 z 5)
Loading...

Sídlo: Britské panenské ostrovy, Česká Republika

Založeno: 2006

Regulace: FSC

Exekuce: STP, DMA

Spread od: 1,8 pipu
Páka až 1 : 400
Vklad od: 1 $

Poznámka: Reference se zakládá na osobních zkušenostech s reálným účtem společnosti.

IFC Markets je novou brokerskou společností na českém trhu. Jedná se o již zavedenou brokerskou společnost, která byla založena v roce 2006 a poskytuje investiční služby více než 80 tisícům klientů ve více než 60 zemích světa. Model, který tato společnost nabízí, je na hranici STP. V platformě by tak měl klient mít k dispozici nejlepší cenami Bid a Ask pro každý finanční instrument. Sídlo IFC Markets nalezneme na Britských panenských ostrovech, což a regulaci provádí je pak FSC (Financial Services Commission). Vklady klientů jsou pojištěné u AIG. Co se týče instrumentů, poskytuje IFC Markets přístup k široké škále měnových párů, komodit, časově neomezených futures, akcií a ETF.
IFC Markets svým klientům nabízí dvě hlavní obchodní platformy. První z nich je klasická platforma Metatrader 4 a druhá pak NetTradeX. Samozřejmostí je dostupnost obou platforem v mobilní verzi. Metatrader je obchodní platforma, která je každému známá a proto není třeba jí nějak představovat. NetTradeX naopak je naopak platformou unikátní a proto se na ní podíváme blíže..

Co IFC Markets nabízí a ostatní nemají

NetTradeX je svou stavbou dost podobný MetaTraderu, umožňuje exekuci automatických obchodních systémů, skriptů a indikátorů s pomocí vestavěného programovacího jazyka vestavěného jazyka NTL+. Velmi zajímavou možností pak je inovační technologie Personálních kompozitních instrumentů (PCI), tato metoda se nazývá GeWorko. Ta umožňuje realizovat obchodní nápady ve formě vlastních instrumentů, provádět technickou analýzu a obchodovat s těmito instrumenty. Co si pod tím představit? V podstatě si klient může sestavit vlastní obchodní instrument. Lze je vytvořit z jakýchkoliv finančních aktiv, například zlato/AUD, USD/indexy atd.. Tato technologie je realizována pouze na platformě NetTradeX.

Hlavní výhody brokera:

  1. Exekuce STP.

  2. Metoda GeWorko na platformě NetTradeX. Inovační metoda umožňuje realizovat obchodní nápady ve formě vlastních instrumentů, provádět technickou analýzu a obchodovat s těmito instrumenty.

  3. Široká škála obchodních instrumentů: měnové páry, kovy, CFD na komodity, akcie a fondové indexy. Nabízíme kotace na

  4. Pro vytvoření obchodních poradců naši klienti mohou použít jednoduché programovácí jazyky MQL4 a NTL+.

  5. Všestranná česká klientská podpora.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Sídlo v offshorové zemi.


Ukázka webových stránek

Logo

Porovnání s podobnýni forex brokery

IFC Markets (IFCM)
Admiral Markets
Vantage
IC Markets
Exekuce:STP, DMASTPECN, STPECN
Rok založení:200620012007
Regulace:FSCFCA, CySECFSA, ASIC, CNBASIC
Spread od:1.8 bodu0 bodu0 bodu0 bodu0 bodu
Páka:400 : 1 500 : 1 500 : 1 500 : 1
Minimální vklad:1 USD 200 USD 50 USD 200 USD
Hodnocení:3.11 / 5 4.06 / 5 4 / 5 4.41 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Máte zkušenosti s IFC Markets (IFCM)? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

2 Odpovědi k “IFC Markets (IFCM)”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace