Bossa – velká letní soutěž o 100 000 Kč

Bossa.cz Broker Bossa připravil velkou letní investiční soutěž, tentokrát si výherci této soutěže mezi sebe rozdělí velmi zajímavých 100 000 Kč. První cenou je 60 000 Kč, investor na druhém místě obdrží 30 000 Kč a třetí pak 10 000Kč.

Cílem této soutěže je co nejvíce zhodnotit virtuálních 30 000 Kč, které jsou Vám připsány na demo účet u společnosti Bossa. Máte zájem se této soutěže zúčastnit? Nejprve se musíte registrovat na této adrese:

Registrace do investiční soutěže bossa

Dále postupujte takto:

  1. Pokud nemáte nainstalovanou platformu MetaTrader 4, po vyplnění registrace budete mít možnost si ji stáhnout.
  2. Poté ji nainstalujte do Vašeho počítače.
  3. Po nainstalování a prvním spuštění platformy se zobrazí okno, kde je potřeba vyplnit údaje o Vás. Poté se Vám automaticky vygeneruje přihlašovací jméno a heslo, které dále naleznete v MT4 v „Terminálu“ v „Poštovní schránce“.
  4. Stejné přihlašovací údaje můžete využít i pro obchodování přes mobilní platformu. Informace o investování pomocí mobilní platformy naleznete zde.

Registrace je možná již teď. Celkově se jedná o čtyřtýdenní soutěž, která probíhá od neděle 14. 6. 2015, 23:00 a končí v pátek 10. 7. 2015 ve 22:00.

Několik odkazů týkajících se této soutěže

Oficiální informace o Letní soutěži bossa najdete zde.

Kompetní přehled podmínek k této soutěže je k dispozici zde.

A pro uživatele Facebooku.com jde zde ještě odkaz na událost pro účastníky této soutěže, kde se případně můžete poradit s ostatními, nebo podělit o své úspěchy.

Zdroj: Bossa.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace