tradeo logo

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 2,2 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 250 $

Společnost Tradeo je obchodní společnost poskytující služby v oblasti online obchodování operovaná společností FXGlobe Ltd, Kypr. Výrazně se zaměřuje na sociální obchodování. Jedná se o typ brokera STP, který vylučuje jakýkoliv zásah brokera do prováděných obchodů, tzn No Dealing Desk (NDD). O regulaci Tradeo se stará Kyperská komise pro cenné papíry CySEC. Veškeré vklady, které klienti vloží na své účty, jsou držené na tzv. segregovaných účtech u předních světových bank jako je například HSBC.

Za sociálním obchodování k Tradeo

Přejděme však k vlastnostem obchodních účtů – minimální vklad je $100, maximální páka, kterou si můžete zvolit, je 1:30 a spread začíná na 2,2 pipech, což je mimochodem poměrně vysoký na dnešní dobu.

V nabídce instrumentů Tradeo naleznete měnové páry, momentálně jich je přes 50, tedy obsahují všechny hlavní, křížové a dokonce i některé exotické měnové páry mezi kterými se nachází i česká koruna. Dále poskytují možnost obchodování CFD jako jsou ropa, zlato, stříbro a další populární komodity.

Pokud jste fanouškem MetaTraderu 4, pak Vám Tradeo udělá radost, protože poskytuje právě tuto platformu pro obchodování. Zároveň nabízí MetaTrader 4 v mobilní verzi. Pro online obchodování je k dispozici „Social Webtrader“, platforma umožňující obchodování na vlastním účtu, kopírování signálů, sledování cizích účtů, chatování s ostatními obchodníky a další užitečné funkce. Tato platforma je jedním z důvodů, proč zvolit Tradeo.

Mezi ty další důvody může patřit například 100%ní bonus k prvnímu vkladu, který však platí pouze do konce roku 2015. Dalším bonusem pak je $25 bez vkladu k založení účtu. Co se týče vzdávání klientů, tak to zatím příliš nenabízí, proto pokud jste začátečník a chcete se spolehnout na svůj broker v tomto směru, zvolte raději jinou společnost.

Prozatím Tradeo nenabízí podporu českého jazyka a stejně tak webové stránky nejsou v češtině.

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaná obchodní společnost.

  2. Segregované účty.

  3. Broker typu STP.

  4. Velmi vhodná pro sociální trading.

  5. Obchodní platforma MetaTrader 4 a také Sociální webtrader.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Poměrně vysoký spread.

  2. Sídlo v daňovém ráji.

  3. Technická podpora ani webové stránky nejsou v českém jazyce.

  4. Malý počet obchodní platforem.

Ukázka webových stránek

Logo

Máte zkušenosti s Tradeo? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Jedna odpověď k “Tradeo”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Admiral Markets
AvaTrade logo
ETXLogo_250x90
IC Markets logo
pepperstone forex broker
XM-xemarkets

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace

×