Atlas Capital FX (ACFX)

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2007

Regulace: MiFID , CySEC, FSA

Exekuce: STP, DMA, MM

Spread od: 2 pipu
Páka až 1 : 500
Vklad od: 50 $
Bonus ke vkladu: 40 %

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

ACFX, celým jménem Atlas Capital FX, je dceřinou společností černohorské Atlas banky. Celkem je skupina Atlas tvořena více než 30 různými společnosti z oblasti bankovnictví, finančnictví, cestovního ruchu, médií, turismu a podobně. Sídlo Atlas Capital FX se nachází na Kypru, kde je také AFCX regulována. O regulaci se stará kyperská centrální banka CySEC. Zároveň tato společnost splňuje podmínky evropské směrnice MiFID a také je registrovaná ve Velké Británii u FSA (Financial Services Authority). Vklady společnosti jsou drženy na účtech mimo dosah brokera (segregované účty).

ACFX nabízí klasickou výbavu a PAMM účet

V závislosti na typu účtu vystupuje tento broker bud jako Market Maker, nebo STP/ECN poskytovatel. Klienti této společnosti mají na výběr z několik typů účtů. U klasického účtu je minimální vklad nastaven na $50 a maximální páka až 1 : 500. Zvolit si můžete buď z fixního a nebo plovoucího spreadu. Tyto účty fungují na principu market maker. Dalším účet je STP se stejným minimálním vkladem a pákou, rozdíl je z v exekuci obchodů. Posledním typem je ECN, kde je minimální vklad $10 000 a platí se komisní poplatky (pouze u CFD). Spread začíná na 0,5 pipu.

Z hlediska platforem je k dispozici MetaTrader 4 doplněný platformou pro mobil a tablet (pro Android, iPhone i iPad), multiterminálem a Webtraderem. ACFX nabízí také přístup k PAMM platformě, která umožňuje ovládání více účtů a sdílení signálů.

Pro obchodníky je denně dostupná technická analýza, novinky z trhů a také akademie pro začátečníky.

Na závěr dodejme, že je tento broker držitelem několika ocenění – například z roku 2010 jako „Nejrychleji rostoucí nováček na trhu“ a „Nejlepší FX broker v jihovýchodní Evropě“.

Pozor, původní společnost ACFX byla zrušena a nahradila ji nová. Buďte proto obezřetní a nebo se této společnosti rovnou vyhněte.

Hlavní výhody brokera:

  1. Obchodní společnost regulovaná v Evropě.

  2. Broker má v nabídce účty typu STP.

  3. Bonus ke vkladu 30 %.

  4. Nabízí PAMM účet.

  5. Podporuje scalping, hedgování, automatické obchodní systému a obchodování v době vydání významných ekonomických zpráv.

  6. Webové stránky a technická podpora jsou v českém jazyce.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Menší účet je na bázi Market Maker.

  2. U menších účtů není příliš kompetitivní spread.

Máte zkušenosti s Atlas Capital FX (ACFX)? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace