FinFX

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2010

Regulace: CySEC

Exekuce: ECN, STP/ECN, DMA, STP

Spread od: 1,5 pipu
Páka až 1 : 200
Vklad od: 150 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

V roce 2015 ukončil tento broker svou činnost a veškeré účty byly přesunuty pod Tallinex

FinFX patří mezi brokery specializující se na poskytování online obchodních služeb zahraničním klientům. Tento broker se se svým exekučním modelem pohybuje na hranici mezi STP/ECN, konkrétně se tento model nazývá ECN/DMA. Od svého vzniku v roce 2010 si FinFX vydobyl své místo na měnovém a komoditním trhu a stále roste. Klientem této společnosti se může stát skutečně každý, v tuto chvíli je na webu společnosti uvedeno, že její zákazníci pochází z více než sta zemí světa.

FinFX je značkou společnosti Best Choice FBC Ltd, registrované a regulované na Kypru Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) s licencí # 234/14. Servery společnosti se ovšem nachází v centru dění, tedy New Yorku. Tím je zajištěna co nejlepší možná konektivita která přímo souvisí na napojení na hlavní světové banky dodávající tu nejvyšší možnou likviditu.

Vklady svých klientů drží společnost na tzv. oddělených (segregovaných) účtech v bance Nordea Bank. Ve všech aspektech je FinFX transparentní společností, proto není problém jakékoliv detaily týkající se této společnosti dohledat.

Jaký je obchodní účet u FinFX?

Pro každého obchodníka je důležité, aby broker nezakazoval jeho obchodní styl, jinak by se mohl dostat do konfliktu. U FinFX tento problém nehrozí, protože tato společnost podporuje jak scalping a hedging, tak také jakýkoliv typ automatických obchodních systémů.

Přejděme ale k obchodním účtům. Všechny obchodní účty mají dostupné stejné obchodní platformy, tedy MetaTrader 4 ve formě pro počítače, mobilní telefony a tablety, přeložený do 32 světových jazyků. Zvláštní platformou je SignalTrader, ke které se dostaneme trochu později. Všechny účty mají taktéž pětičístelnou kotaci, vklady v měnách EUR, USD, CHF či GBP, minimální obchodovatelné množství 0,01 lotu. Obchodovatelné instrumenty jsou hlavní a křížové měny a kovy zlato se stříbrem.

Nejmenším obchodním účtem je Mikro účet, který nabízí spread od 1.6 pipu, páku až 1:200 a minimální vklad 100 jednotek měny vašeho účtu.

Druhým typem účtu je ECN účet, jehož spread začíná na 0 pipech, ale platí se zde komise od $7 za lot, páka dosahuje maximálně 1:100 a minimální vklad pak 1000 jednotek měny.

Poslední klasickém účtem je ECN PRO určený pro velké obchodníky s minimálním kladem 10 000 jednotek měny, nižšími komisemi na $6 a pákou také maximálně 1:100.

Pro všechny zmíněné účty je margin call na úrovni už 150 % a stop out je 100 %, tedy vyšší trochu než jsme zvyklí.

Zvláštním typem obchodního účtu je SignalTrader, který jsme zmínili výše. Tento typ účtu je určený ke kopírování signálů jiných obchodníků. Minimální vklad na tento účtet je $150. Kompletní přehled obchodních účtu v přehledné tabulce je k dispozici na stránkách společnosti FinFX.

Demo účet je neomezený, ovšem po 30 dnech neaktivity bude automaticky smazán. Každý má však možnost otevřít si neomezené množství těchto účtů.

Co dalšího ještě FinFX nabídne?

Jednou z hlavních nabídek společnosti přidaných těsně před napsáním této recenze je VPS hosting, který je dokonce pro ECN PRO účet zdarma.

Technická podpora bývá dostupná 24/5.

V neposlední řadě nabízí FinFX také vzdělání pro začátečníky, denní analýzy, ekonomický kalendář atd.

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaný broker typu ECN/DMA.

  2. Nízký spread.

  3. Vklady ve společnosti jsou držené na segregovaných účtech.

  4. Rychlá exekuce obchodů.

  5. Podporuje sociální obchodování ve formě kopírování signálů přes MetaTrader a SignalTrader.

  6. VTS pro ECN PRO účty.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Z hlavních obchodních platforem zatím nabízí pouze MetaTrader 4.


Ukázka webových stránek

LogoMáte zkušenosti s FinFX? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace