Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 18 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 1 $
Bonus bez vkladu: 25 $

Highsky Brokers, a.s. je prvním obchodníkem s cennými papíry na českém trhu nabízející platformu Metatrader 5. Sídlo této společnosti naleznete Vodičkově ulici v Praze 1. Highsky Brokers se na našem trhu pohybuje od roku 2010 a za dobu své existence si získala pověst spolehlivého brokera. Ptáte se čím? V první řadě je to způsobem jednání s klienty. Pro Highsky je klient na prvním místě, dají na názory svých klientů a jsou vždy ochotni pomoci a poradit. V druhé řadě je to kvalitou nabízených služeb. Platforma Metatrader 5 je jedna z nejlepších (pokud ne nejlepší) obchodních platforem na světě. Provádění obchodních příkazů je u Highsky rychlé a spolehlivé, se skluzem (neprovedením příkazu, případně provedením na jiné úrovni), se u Highsky nesetkáte.

Zajímavá možnost ročního úročení vkladů o 4%

Pokud se rozhodnete u této společnosti otevřít účet, budete mít na výběr ze dvou různých typů. Prvním z nich je Standardní účet, který je dostupný pro obchodníky s jakýmkoliv vkladem. Tímto druhým typem účtu je účet Premium, který se od Standardního účtu liší maximální výší minimálního vkladu 200 000 Kč a možností získat 4% úročení po zobchodování požadovaného množství lotů. Obchodní platforma je pro všechny účty stejná, tedy Metatrader 5.

Highsky Brokers je svým klientům nablízku

Highsky nabízí široké portfolio obchodních instrumentů. Zahrnuje hlavní měnové páry, CFD, komodity, indexy i některé akcie. Svým klientům nabízí pravidelné bezplatné semináře a hlavně také webináře, dostupné ve vašem počítači. Seminářů a webinářů se může zúčastnit opravdu kdokoliv, podmínkou není vlastnictví reálného účtu u této společnosti. Jediným požadavkem je zadání svých kontaktních údajů.
Highsky Brokers také často pořádá soutěže, kde jsou hlavní cenou většinou iPad nebo iPhone. Pro další výherce jsou pak k dispozici různé knihy o obchodování.

Hlavní výhody brokera:

  1. Neomezený vklad od 0 Kč.

  2. Highsky sídlí v Praze, čili nabízí možnost osobního setkání.

  3. Platforma Metatrader 5 v češtině pro počítač, Android, iPad a iPhone.

  4. Neustálé soutěže o velmi zajímavé ceny.

  5. Vysoce kvalitní a profesionální zaměstnanci.

  6. Pro Premium účet nabízí úročení vkladů od 4% ročně.

  7. Vklady s pomocí kreditní karty, či bankovním převodem.

  8. Nabízí možnost demo účtu zdarma.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Typ brokera Market Maker.

  2. Relativně vyšší spread.

Máte zkušenosti s Highsky Brokers? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Navigace