Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 1,8 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 1 $
Bonus bez vkladu: 25 $

Highsky Brokers, a.s. je prvním obchodníkem s cennými papíry na českém trhu nabízející platformu Metatrader 5. Sídlo této společnosti naleznete Vodičkově ulici v Praze 1. Highsky Brokers se na našem trhu pohybuje od roku 2010 a za dobu své existence si získala pověst spolehlivého brokera. Ptáte se čím? V první řadě je to způsobem jednání s klienty. Pro Highsky je klient na prvním místě, dají na názory svých klientů a jsou vždy ochotni pomoci a poradit. V druhé řadě je to kvalitou nabízených služeb. Platforma Metatrader 5 je jedna z nejlepších (pokud ne nejlepší) obchodních platforem na světě. Provádění obchodních příkazů je u Highsky rychlé a spolehlivé, se skluzem (neprovedením příkazu, případně provedením na jiné úrovni), se u Highsky nesetkáte.

Highsky Brokers je svým klientům nablízku

Highsky nabízí široké portfolio obchodních instrumentů. Zahrnuje hlavní měnové páry, CFD, komodity, indexy i některé akcie. Svým klientům nabízí pravidelné bezplatné semináře a hlavně také webináře, dostupné ve vašem počítači. Seminářů a webinářů se může zúčastnit opravdu kdokoliv, podmínkou není vlastnictví reálného účtu u této společnosti. Jediným požadavkem je zadání svých kontaktních údajů.
Highsky Brokers také často pořádá soutěže, kde jsou hlavní cenou většinou iPad nebo iPhone. Pro další výherce jsou pak k dispozici různé knihy o obchodování.

Broker už ukončil svojí činnost.

Minimální vklad

Regulace: ČNB
Založeno: 2010
Minimální vklad: 1
Maximální páka: 30 : 1
Spread od: 1,8 pipu


Máte zkušenosti s Highsky Brokers? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Brokeři v prémiovém programu

AvaTrade logo
IC Markets logo
pepperstone forex broker
XM-xemarkets

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace