JFD Bank

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (5 hlasů, průměr: 3,80 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2011

Regulace: CySEC, BaFin, FCA, ACPR, ČNB, MiFID

Exekuce: DMA, STP

Spread od: 0,3 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 500 $

Poznámka: Reference se zakládá na zkušenostech s demo účtem.

JFD Bank bylo založeno 24. prosince 2011, francouzsko-německými majiteli a již nyní se řadí celosvětově mezi top 20 největších on-line brokerů a Top 3 největší MT4 brokery. Celkem společnost operuje ve více než 60ti zemích světa na 5 kontinentech. Sídlí v Limassolu na Kypru a jak sama deklaruje, je na to patřičně hrdá. Díky tomu totiž může nabízet svým klientům nižší spread a poplatky. Na regulaci společnosti se podílí více institucí, mimo jiné například CySEC, FCA, MiFID a také ČNB. Všechny klientské vklady společnosti jsou držené na tzn. segregovaných účtech, proto je jakékoliv nakládání s těmito prostředky vyloučeno.

JFD se sám označuje za „game changer“ a je oceňovaným globálním poskytovatelem elektronického obchodování, brokerage a řešení správy majetku, licencovaný poskytovat širokou škálu služeb dostupných sofistikovaným investorům, HNW, fondům, bankám, jiným brokerům a dalším finančním institucím.

JFD Bank z hlediska obchodníka

Každý obchodník potřebuje, aby jeho broker splňoval několik základních faktorů – rychlou exekuci obchodů bez skluzu, co nejnižší spread, možnost obchodovat s pomocí scalpingu, hedgingu a případně také automatických obchodních systémů a také přístup k širokému portfoliu instrumentů. A přesně tyto faktory JFD Bank splňuje – získává totiž likviditu od 20 předních poskytovatelů likvidity na světě, čímž zaručuje „ultra“ rychlou exekuci bez rekotací a spread kolem 0,1 pipu na hlavním měnovém páru EUR/USD. Zajímavostí je, že skluz při zadání obchodů může být jak negativní, tak také pozitivní. Celkem nabízí možnost obchodovat více než 500 různých instrumentů. Jejich hlavní kategorie naleznete ve výčtu výše.

Nabízenou obchodní platformou je léty prověřený a celosvětově nejoblíbenější MetaTrader 4, navíc s možností instalace doplňků. Samozřejmostí pak je také verze pro tablety a mobilní telefony.

Jeden účet pro všechny

Většina brokerských společností nabízí koncept několik typů obchodních účtů, které fungují tak, že čím větší je váš vklad, tím lepší obchodní podmínky dostanete. Tento rozdíl se obvykle objevuje hlavně u spreadu a výši poplatků. S tímto se u JFD nesetkáte.

JFD Bank nabízí všem obchodníkům stejné podmínky. Žádná diskriminace, pouze 1 typ účtu pro všechny klienty bez rozdílu. Jedním z hlavních pilířů společnosti je transparentnost. Díky tomu nejen že je možno nahlédnout do vlastnických poměrů firmy, ale také nabízí poměrně unikátní službu „Post Trade Report“, což je zpráva ke každému uzavřenému obchodu zdarma. Díky tomu máte úplný přehled nad každým vaším obchodem.

Pro investory, kteří preferují sledování cizích signálů (tzv. sociální obchodování), je k dispozici platforma Guidants. Umožněna je také MAM správa účtů a FIX API.

Na závěr dodejte, že na webových stránkách společnosti je možné najít pravidelné tržní analýzy, události a jiné příspěvky. Webová stránka společnosti je trochu nepřehledná, ale kompletně v češtině a to včetně technické podpory.

Zdroj: Finance Magnates – www.financemagnates.com, JFD Bank – www.jfdbank.com

Hlavní výhody brokera:

 1. DMA/STP exekuce.

 2. Veškeré vklady společnosti jsou držené na segregovaných bankovních účtech.

 3. Přes více než 500 obchodovatelných instrumentů.

 4. Nabízí možnost zaplacení si VPS.

 5. Podporuje sociální obchodování.


Hlavní nevýhody brokera:

 1. Nevzhledné webové stránky.

 2. Pouze jedna hlavní obchodní platforma (MetaTrader 4).

 3. Neumožňuje vklady a výběry na online peněženky.

 4. Neumožňuje mít účet v českých korunách.


Ukázka webových stránek

LogoMáte zkušenosti s JFD Bank? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

2 Odpovědi k “JFD Bank”
 1. Dobrý den Ondřeji,
  děkujeme za upozornění, českou podporu evidentně společnost zrušila. Právě jsme jí z příspěvku odstranili.

  S pozdravem,
  Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace