Partnerský program

Náš prémiový partnerský program je dostupný pro každého klienta zdarma. Pomocí našich marketingových materiálů v podobě partnerských odkazů a bannerů můžete získávat své vlastní klienty a z toho Vám budou plynout odměny. K tomuto účelu slouží unikátní registrační odkaz, dostupný ve Vaší osobní zóně. Navíc v ní můžete sledovat množství Vámi registrovaných uživatelů, jejich aktuální obchodní účty, přehledně seřazené výplaty a mnoho dalších informací.

Výše odměny v prémiovém programu

Náš prémiový partnerský program je založený na třech úrovních. forex premie ukazka systemuPrvní úroveň tvoří sám klient. Druhou úroveň pak představují uživatelé registrovaní přímo přes partnerský odkaz klienta. Třetí úroveň tvoří uživatelé, kteří byli registrovaní přes registrační odkaz klientů z druhé úrovně. I z těchto uživatelů získáváte odměny.

Výše prémií je stanovena na:

  1. První úroveň – 10 %
  2. Druhá úroveň – 3 %

Příklad partnerského programu

Uživatel Karel si u nás založil účet a zaregistroval dalšího uživatele, Janu.

Jana obchoduje měnový trh u brokera Mayzus, průměrně udělá 100 obchodů za měsíc s jedním lotem, přičemž odměna za každý lot je v průměru $6.
Jany měsíční odměna je: 100 * 6 = $600.
Karlova odměna za její obchodování je: 600 * 0.15 = $90.

Jana si získala do prémiového programu Petra.
Petr obchoduje indexy a komodity u Iron FX, průměrně provede 30 obchodů za měsíc po 3 lotech. Jeho odměna pro Iron FX je $4,8.
Petrova měsíční odměna je: 30 * 3 * 4,8 = $432.
Jany měsíční odměna je: 432 * 0,15 = $64,8.

Karel získá ještě z Petrova obchodování 3 %: 432 * 0,03 = $12,96.
Celkem tedy Karel získal $102,96 měsíčně z přímé registrace jednoho uživatele.

Jsou zde nějaké zvláštní podmínky využití prémiového programu?

Žádné zvláštní skryté podmínky, omezení nebo cokoliv jiného zde není. Podmínkou využití programu není ani vlastní obchodování. Pokud se rozhodnete získat vedlejší příjem pouze z registrace dalších uživatelů, je to čistě na Vás. Stačí se registrovat, přes Váš unikátní registrační odkaz, zaregistrovat klienty pro 4xbroker a odměny jsou Vaše. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit na emailové adrese , nebo na stránce kontakt.

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace