Postup registrace pro forex prémie

1) První krokem je registrace na našem webu

Nejprve je potřeba se na našem webu zaregistrovat. Registraci provedete ZDE. Nejprve vyplňte správně Vaše jméno a email. S jejich pomocí do svého účtu.

Pokud máte problémy s přihlášením, kontaktujte nás pomocí našeho formuláře na stránce Kontakt.

2) Druhým krokem je registrace u vybraného brokera

Dalším krokem je registrace u Vámi preferovaného brokera. Přejděte na stránku seznam podporovaných brokerů a z nabídky si zvolte brokera, který Vám nejvíce vyhovuje. Dbejte na to, aby jste použili odkaz „Otevřít obchodní účet“.

Nyní u každého brokera postupujete jako při běžné registraci. Vyplníte všechny požadované informace a od brokera získáte potvrzující email. Následně můžete být ještě požádáni o zaslání osobních údajů, jako je například kopie občanského průkazu a důkaz o existenci Vaší adresy. Jedná se o běžný postup, proto nemějte obavy o své osobní údaje.

3) Třetím krokem je zadání údajů do naší databáze

Nyní přijde na řadu vyplnění údajů o Vaší registraci u FX brokera. Bez ní nelze odměny vyplácet!
Po přihlášení do svého účtu na webu 4xbroker.cz vyplňte sekci platebních detailů a zvolte Vámi preferovanou platební metodu, na kterou Vám budeme zasílat Vaše výplaty.

Výplaty provádíme bankovním převodem nebo platbou na některou z populárních internetových peněženek Paypal a Skrill.

Dále vyplňte údaje o vaší registraci konkrétního brokera – jméno brokera a vaše číslo účtu. Tyto údaje jsou nezbytné k ověření, že je Váš účet skutečně připsaný k nám a my Vám můžeme vyplácet odměny.

4) Vše je hotovo, můžete obchodovat

Po zanesení potřebných detailů do databáze by jste měli ve svém profilu vidět záložku „Mé výplaty“, kde se vám budou zobrazovat veškeré vyplacené prémie.

Po úspěšném ověření je vaše registrace ukončena a obdržíte od nás potvrzující email. Pakliže jste email o úspěšném zanesení Vašich údajů do systému neobdrželi, není možné Vám vyplácet prémie. Okamžitě se proto na nás obraťte.

V případě jakýchkoliv pochybností či dotazů nás kontaktujte na stránce kontakt, případně napište na office@4xbroker.cz.

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace