IFC Markets představuje platformu NetTradeX kompletně v češtině

Tento příspěvek je převzat z oficiálního dokumentu IFC Markets:

IFC Markets s potěšením oznamuje vydání obchodního terminalu NetTradeX v českém jazyce, který byl zahájen v důsledku rostoucí poptávky mezi českými klienty.
IFC Markets začal 2015 se skvěkou zprávou pro české investory a obchodníky: obchodní terminál NetTradeX v českém jazyce. Hlavní stimul tohoto vývoje byla rostoucí poptávka českých klientů. Platforma je k dispozici na PCI, iOS, Android a Windows Mobile.
Obchodní terminal NetTradeX je profesionálním instrumentem pro všechny ty, kteří obchodují na forexových a cfd trzích. Obchodníci mají přístup k široké škále instrumentů: měnové páry, drahé kovy, komodity a indexové CFD bez data expirace, CFD na komoditní futures (bez data expirace) a akciové CFDs. Počet instrumentů se neustále zvyšuje tak, aby poskytly široké možnosti pro obchodníky.
Kromě dostupnosti nejrůznějších finančních instrumentů, NetTradeX nabízí funkce, čímž se odlišuje od všech ostatních platforem a je jedničenou na trhu: obchodování s Personálními kompozitními instrumenty (PCI). Technologie umožňuje uživatelům vytvářet analýzu a obchodovat s neomezeným počtem instrumentů.
Kromě toho, společnost neustále uvádí různé PCI instrumenty pro ty obchodníky, kteří nechtějí strávit čas na vytváření nových instrumentů, a stačí jen stáhnout tyto instrumenty do jejich terminalů a začít obchodovat.
Uvedené instrumenty jsou populární mezi profesionálními obchodníky, kteří mají rádi obchodování s Yuan vs Yen, Oil vs Yen, Brent vs WTI, portfolii skládající se z non-cycklických akcií, high-tech indexů a mnoho dalších.
Obchodní terminal v českém jazyce byl zaměřen na uspokojení těch klientů, kteří jsou česky mluvící a dávají přednost obchodování na terminále v jejich rodném jazyce. Klientsko-orientovaný přístup společnosti vede k tomu, abychom brali v úvahu očekávání, obchodní potřeby a požadavky všech klientů.
IFC Markets úspěch přeje každému v roce 2015!

Zdroj: IFC Markets (více o IFC Markets)

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...
2 Odpovědi k “IFC Markets představuje platformu NetTradeX kompletně v češtině”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace