Naše hodnocení bylo zmanipulováno

Dnes jsem si, trochu překvapený, všiml zajímavé věci. Naše hodnocení forexových brokerů bylo zmanipulováno! K manipulaci došlo 5. ledna. V této době jsme zaregistrovali zvýšenou návštěvnost našeho webu, která byla způsobená právě nekalým hlasováním. Hlasování je momentálně nastaveno tak, aby mohl každý, kdo web navštíví, hlasovat. To znamená, že systém sleduje Vaši IP adresu a po hlasování Vám již nedovolí pro tutéž společnost hlasovat. Bohužel existoval jednoduchý způsob, jak toto omezení obejít a k tomu nyní došlo.

Hlasování bude možné pouze pro přihlášené uživatele.

I když vystopovat viníka je prakticky nemožné, něco o něm přece jen víme. Jak již bylo zmíněno, k manipulaci došlo 5. ledna, konkrétně mezi 15:50 až 18:20. I když velké procento IP adres zůstalo ukryté, ne všechny. A všechny, které nebyly ukryté, jsou prokazatelně z Prahy. Bližší informace se kromě použitého internetového připojení nedá získat a tak se více bohužel nedozvíme.

Došel k názoru, že nejlepším krokem bude restartování databáze. Veškeré hodnocení tedy bude bohužel ztraceno. Všem hodnotícím se tímto omlouvám. Odteď budou moci hodnotit brokery pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...
2 Odpovědi k “Naše hodnocení bylo zmanipulováno”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace