Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 0,1 pipu
Páka až 1 : 200
Vklad od: 100 $
Bonus ke vkladu: 10 %

DeltaStock je poměrně unikátní společnosti v tom smyslu, že se její sídlo se nachází v Sofii, Bulharsku. To s sebou přináší některé výhody, ale také nevýhody. Jednou z nevýhod je regulace společnosti DeltaStock, kterou zajišťuje FSC (Financial Supervision Commission), ovšem zároveň plně splňuje podmínky evropské direktivy MiFID a také je regulovaná ze strany ČNB, stejně jako všech předních evropských centrálních bank. Tímto je tedy jakékoliv nekalé jednání je vyloučeno. Bezpečnost klientských vkladů je zajištěna s pomocí Investors Compensation Fund (ICF). DeltaStock nabízí obchodní model MM a pak pro větší účty model na rozhraní STP/ECN, který nabízí velmi nízký spread od 0,1 pipu na měnovém páru EURUSD.

Vlastnosti DeltaStock z pohledu obchodníka

Pokud přemýšlíte o obchodování s DeltaStock, budete mít na výběr ze dvou hlavních obchodních platforem. Klasického MetaTraderu 4 a pak velmi profesionální obchodní platformy Delta Trading. Obě platformy jsou dostupné také ve verzi pro chytré telefony. K dispozici je také platforma pro internetový prohlížeč, kterou ocení hlavně lidé na cestách.

Co se týče obchodovatelných instrumentů, najdete v nabídce DeltaStock jak majors, tak exotické měnové páry, akcie, futures a zlato se stříbrem. Nabídka je tedy poměrně široká. Minimální vklad je 100 USD či EUR a maximální páka je 1 : 200. Spread se pro MM účty pohybuje od 1 pipu, pro STP/ECN pak od 0,1 pipu. Vklady a výběry na účet je možné provádět buď s pomocí bankovního převodu, kreditních a debetních karet a případně také přes Skrill.

Dále však nabídka pro klienty DeltaStock není příliš lákavá. Tato společnost nenabízí žádné zvláštní možnosti sociálního obchodování, kopírování signálů z MetaTraderu, nemá v nabídce například opce, atd. Snaží se však svým klientům pomoci s tržní analýzou. Nabízí tedy přehled hlavních supportů a resistencí, denní analýzy, ekonomický kalendář a mnoho dalších zajímavých informací. Pro začátečníky jsou také k dispozici instruktážní videa pro ovládání obou platforem.

Zdroj: DeltaStock youtube.com kanál

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaný broker typu STP/ECN. Regulaci prování také ČNB.

  2. Splňuje podmínky MiFID.

  3. Nízký minimální vklad.

  4. Nízký spread.

  5. Obchodní platforma MetaTrader doplněná profesionální platformou Delta Trading.

  6. Bonus k založení účtu, případně další nabídky.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Sídlo v Bulharsku.

  2. Nenabízí možnost sociálního obchodovní jako je Zulutrade.

  3. Neposkytuje možnost PAMM a MAMM.

  4. Nenabízí českou klientskou podporu a webové stránky také nejsou v češtině.

Oficiální video DeltaStock k platformě Delta Trading

Ukázka webových stránek

Logo

Máte zkušenosti s DeltaStock? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Admiral Markets
AvaTrade logo
ETXLogo_250x90
IC Markets logo
pepperstone forex broker
XM-xemarkets

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace