fx-global-logo

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 30 pipu
Páka až 1 : 200
Vklad od: 250 $

STP broker s českou podporou

FX Global o sobě tvrdí, že je společností s vysokým stupněm společenské odpovědnosti. Svým klientům umožňuje přístup na trhy s obchodováním cizích měn, akcií, akciových indexů a komodit. FX Global funguje na principu STP (Straight Through Processing), čímž svým klientům dává přímý přístup na trhy s ostatními obchodníky. Celkem momentálně působí ve 14 zemích a poskytuje podporu v lokálních jazycích, tedy i v češtině.

FX Global, celým jménem „G.C. FX GLOBAL CUSTOM CARE PERFORMANCE“ sídlí na Kypru, je registrovaná obchodní značka Goldenburg Group Limited a je regulována Kyperskou komisí pro burzy a cenné papíry (CySEC) s CIF Licencí číslo 242/14. Dále se přeshraničně o dohled starají také jednotlivé centrální banky zemí. Mezi dohlížiteli je tedy i Česká národní banka (ČNB).

Vklady klientů jsou držené na separovaných účtech od účtů společnosti, tedy v naprostém bezpečí.

Vlastnosti obchodního účtu

Obchodní účet společnosti není nijak rozdělen podle velikosti, tzn. všichni mají stejné podmínky. Minimální vklad je stanoven na $250, maximální páka na 1 : 200, minimální velikost lotu pak 0,01. Spread na hlavním měnovém páru EURUSD začíná na 3 pipech, je tedy trochu vyšší než je obvyklé.

V nabídce platforem naleznete dvě často používané platformy: MetaTrader 4 a xStation. Obě jsou dostupné pro kohokoliv i na mobilních platformách a tabletech. Tyto dvě platformy doplňuje webový MetaTrader, určený primárně pro uživatele, kteří jsou často na cestách.

Vklady a výběry je možné zatím provádět pouze bankovním převodem a nebo s pomocí kreditní či debetní karty.

Výhody v podobě vyučovací Akademie a klub MYFXGLOBAL

FX Global je určitě dobrým brokerem pro ty, kteří se chtějí vzdělávat. K dispozici jsou semináře, videa a ebooky. Zajímavostí je, že vše je zdarma a je možné si materiály projít kdykoliv, i když nemáte registrovaný obchodní účet.

Další výhodou je pak osobní klub MYFXGLOBAL, dostupný všem registrovaným uživatelům. V něm spravujete své účty, provádíte vklady a výběry a další.

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaná společnost pod dohledem ČNB

  2. Platforma MetaTrader 4 a xStation

  3. Povoluje jakékoliv obchodní metody

  4. Vzdělávací akademie

  5. Podpora v českém jazyce

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Vysoký spread

  2. Menší množství platebních metod

  3. Nedostupný sociální obchodování

Máte zkušenosti s FX Global? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Navigace