FxNet

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (8 hlasů, průměr: 2,63 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2012

Regulace: CySEC

Exekuce: STP

Spread od: 2,3 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 5 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Varování: Pozor, tato společnost má velké množství negativních příspěvků od jejích klientů. Jednejte opatrně!

FxNet je globální společnost licencovaná ze strany CySEC a také splňuje podmínky evropské směrnice MiFID. Založena byla v roce 2012 se sídlem v Limassol, Kypr. Za cíl si klade poskytovat investiční služby klientům po celém světě. Zaujmout se snaží hlavně rychlou exekucí obchodů, virtuální serverem (VPS) zdarma, segregovanými účtu a dalšími výhodami. Společnosti jako jsou Deloitte a Oracle zajišťují prvotřídní komunikaci se zákazníky.

Čím Vás FxNet přesvědčí?

FxNet rozhodně zaujme fixním spreadem pro Metatrader 4 s pěti číselným zapisováním. Na trhu není mnoho brokerů, které by tyto podmínky nabízely. Tím bohužel výčet zajímavostí z oblasti obchodních platforem končí. Další platformou v nabídce je SimpleTrader, webová obchodní platforma, a pak mobilní platformy, které v dnešní době již považujeme téměř za samozřejmost. Zajímavou možností je ovšem založení MAM (Multi Account Management) účtu, tedy metody, kdy je na hlavním účtu proveden obchod, který se automaticky provede také na všech „otrockých“ účtech.
Dále ve srovnání s ostatními brokery sice nenabízí příliš kompetitivní spread. Tento fakt je ale možné velmi snadno vykompenzovat využitím některých ze společností vracejících část spreadu. Užitečný je ovšem také Autochartist, který FxNet nabízí zdarma. Pro obchodníky, kteří drží pozice déle než jeden den, jistě přijde vhod možnost využít islámských účtů. Co se týče klientské podpory a rychlosti založení účtu, obojí je na velmi dobré úrovni.

Dodejme, že webové stránky společnosti jsou kompletně v češtině, technická podpora však zatím ještě ne.

Hlavní výhody brokera:

 1. Regulovaný broker u CySEC, MiFID a příslušných národních regulačních orgánů.

 2. 100% bezpečnost vkladů zajišťuje segregace účtů mezi největší světové banky.

 3. Autochartist zdarma.

 4. 100 % bonus na první vklad.

 5. Denně poskytuje technickou analýzu a aktuální ekonomický kalendář.

 6. 27 různých možností pro provedení vkladů a výběrů.


Hlavní nevýhody brokera:

 1. Vysoký spread.


Ukázka webových stránek

Logo

Porovnání s podobnýni forex brokery

FxNet
Exness Ltd.
EightCap
eTrader
FBS
Exekuce:STPECN, MM, STPECN, STPSTPECN, STP
Rok založení:2012200820092009
Regulace:CySECCySECASICCySECIFSC
Spread od:2.3 bodu0.1 bodu1 bodu3 bodu2 bodu
Páka:30 : 1 30 : 1 400 : 1 30 : 1 3000 : 1
Minimální vklad:5 USD 1 USD 100 USD 250 USD 1 USD
Hodnocení:2.63 / 5 4 / 5 3 / 5 4.01 / 5 3.57 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >



Máte zkušenosti s FxNet? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

20 Odpovědi k “FxNet”
 1. Dobrý den,
  nemáte někdo aktuální info o této společnosti? Včera mi přestaly fungovat veškerá telefonní čísla na ně (čísla neexistují) a rovněž mi přestal fungovat přístup k mému účtu….

 2. Dobrý den pane Ladra,
  držme si palce navzájem, abychom od neseriózních obchodníků vymohli jejích vinou ztracené peníze. Pro jistotu Vám ještě jednou posílám odkaz na podání k prošetření ČNB :
  http://www.cnb.cz/cs/o_cnb/formular_obecny_dotaz/obecny_dotaz.html
  Podání jsem již odeslal a o jeho výsledku Vás budu informovat, zároveň Vás prosím, abyste mi poslal odpověď ČNB na můj email emanuel.tlolka@seznam.cz
  Přeji pevné nervy a mnoho odhodlání
  Emanuel Tlolka

  • Sorry, ale 64 let života za sebou, podnikání atd. – to předpokládá již nějakou životní zkušenost a rozum – bohužel u Vás převážila jen vidina zisku a na to jste také dojel. Co po kom chcete, když sám píšete, že podmínky ani nic jiného jste si nepřečetl a nechal jste se zaregistrovat po telefonu – To je fakt k smíchu pane. Blbost a hamižnost nezná mezí:)

 3. Dobrý den pane Ladra,
  Vaše zkušenost s FXNET je otřesná a já mám s nimi stejnou zkušenost. Jejích poradci agresívním způsobem přesvědčuji klienta, aby do obchodu vkládal stále větší objemy peněz se zdůvodněním, že tím váš účet zachrání. Vzhledem k jejích vesměs nekvalitním doporučením přicházíte o stále větší peníze. Já jsem podobné postupy ze strany FXNET začal řešit prostřednictvím ČNB, která k zahájení vyšetřování na FXNET potřebuje maximům důkazů o postupech, které jsou v rozporu s etikou obchodování. Zde Vám posílám odkaz na formulář, kde popište přesně Vaše zkušenosti s FXNET a uveďte konkrétní osoby a čas událostí, které vedly k Vaším problémům. Je vhodné to doložit případnými emaily, sms, telefonáty apod. Tímto postupem dosáhneme toho, že ČNB provede u FXNET rozsáhlou kontrolu s následnými závěry. http://www.cnb.cz/cs/o_cnb/formular_obecny_dotaz/obecny_dotaz.html
  S pozdravem
  Ing. Emanuel Tlolka

 4. Ještě že to tu funguje. Teď si zadali inzerci : Na práce u nas.

  FxNet.com nabízí volné pracovní místo v obci Praha 4 na pracovní pozici Pohodový kolega do kanceláře – HPP – fix+bonusy – Praha. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 20000,- až 25000,- Kč / měsíc.

 5. Dobrý den, registrace u FXnet 8.9.2016 je největší tragedie mého života. 2 roky jsem odmítal všechny telefonáty od různých brokerů, nerozumím tomu, nemám na to čas, ale podlehl jsem panu Neradovi z FXnet na slib růstu čínské banky, telefonicky mě zaregistroval. Převzal mě pan Jakub Kroupa, založil účet a začali obchodovat. Během 3 neděl jsem přišel o 835 tisíc Kč, pak jsem byl v Praze, pan Kroupa mi slíbil, že se vše dá do pořádku, jen abych se nebál a dal badžet 1 milion Kč, věřil jsem mu a za necelé 4 neděle byl badžet pryč, na účtě mám cca 60 tisíc korun. Neviděl jsem žádné obchodní podmínky, neznal jsem rizika, jen jsem hloupě uvěřil slibům a zkušenostem obchodníků. Je to lidská tragedie (mám problémy se srdcem a psychikou), i rodinná a firemní finanční tragedie. Pan Kroupa stále volá ať dám další badžet, že se to dá napravit. Ať si půjčím v bance nebo někde. Já už ale dlužím. Jestli takhle funguje obchodování na trhu, tak je to asi horší než veškeré loterie a sázky. (já to nedělám). 1 milion 835 tisíc jsem vydělal za 30 let podnikání (práce ve výškách). Dnes je mi 64 a už nemám sílu znovu začínat. Myslím si, že nejsem jediný (říkal pan Kroupa, že je nás víc, ale ti ostatní ještě mají peníze). Kdo máte ztrátu u FXnet, prosím o nějaký kontakt.

  • Chlape , chlape. Ale asi si nevidel WALL STREET 1 – Somár a jeho peniaze, majú len to šťastie, že sa stretli.

 6. FX Net jsou neseriozní podvodníci, kteří bez ohlášení mění pravidla udělení temporary depositu, kterými způsobuji ztráty investorům. Obchodník se chová zcela bez kontroly společnosti a support team, který by měl být nápomocný investorovi, po způsobené škodě vinou obchodníka a přiděleného poradce přestane komunikovat. Přidělený poradce nedbá pokynů investora a způsobuje další ztráty. Reklamaci ze dne 20.6.2016 nejenže dosud nevyřešili ale po několika urgencích anonymní osoba za support team odpověděla bez řádného zdůvodnění, že reklamaci neuznává a na další urgence již několik měsíců nereagují. V této situaci zbývá jen stížnost na FX Net u ČNB a následná žaloba. Varuji případné nové investory před společnostmi FX Net a Keystock, které vlastní stejný vlastník se sídlem v Limassol, Kypr.

   • Dobrý den,
    support team neodpovídá na konkrétní namítky, vystupuje zcela anonymně, problém neřeší konkretní, za reklamace zodpovědná osoba. Poradce neplní pokyny klienta a support team na ně nereaguje, čimž způsobuje přímé i následné ztráty v portfoliu klienta. Připravuji podání na ČNB k prošetření způsobu fungování společnosti FXNET. Na základě výsledků šetření ČNB podám žalobu na FXNET.

    Ing. Emanuel Tlolka

 7. Nedělejte to , oškubou Vás jak to půjde . Ta negativní recenze výše je pravdivá . V Praze na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha se sešla největší svoloč ,pobočka Keystock a FXNet . Vznikl nový trend , oškubat co nejvíce investorů , obvolávají firmy a živnostníky , namažou jim med okolo huby a pak je oškubou. Tyhle společnosti mají za úkol investora doslova vykuchat. Naslibují Vám zisky , pošlete statisíce , trošku Vás nechají namlsat a pak Vás záměrně zaháčkují a aby jste udrželi původní investici a nepřišli o statisíce musíte poslat další peníze aby jste udrželi mínusový obchod , mezitím co jste zaháčkovaný platíte swap- denní poplatky které nejsou malé a tímhle na vás nejvíce vydělávají. Takže i když jste zaháčkovaný a čekáte třeba 2 měsíce na vzrůst , ve swapu vám narůstají velké mínus dolary které Vám automatický ukrajují původní investici. Záměrně Vám dají špatnou informaci nebo informaci na hraně a zahačkujete se , tohle je jejich strategie . Je to strategie zahačkovat Vás a potom Vás dojit.Mimochodem, podívejte se na nabídku práce kde nabírají i brigádníky, tak tihle po vyškolení toho co jsem popisoval výše Vám určitě za plat 15 000 až 25 000 kč stoprocentně ochrání Vaše stotisícové nebo milionové investice, jsou to profíci každým coulem vyškolení nechat Vás zaháčkovat nebo Vám sami k tomu dopomoci a pak dojit a dělat z Vás blbce který si za to vlastně může sám. Je to jen na Vás , já jsem tímhle prošel a pokud chcete přijít o peníze tak jděte do toho. Tihle Brookeři si říkají specialisti , ano jsou to specialisti ale nepracují pro Vás , je to jen iluze , skutečnost je jiná.

 8. Pokud Vás chtějí získat udělají více než maximum možného.Péče o klienta pak s přibývajícím časem klesá,zejména, pokud se nedáte přesvědčit k dalším poukazům finančních prostředků na účet společnosti.Při doporučení investic oplývají analytickými informacemi , fundovaně poukazují na tu výsledky FEDu, tu ECB, různých indexů spotř.cen ap.,ale když dojde k neočekávaným poklesům či cenovým pádům,nikdo neví proč ,natož jak dlouho, se dá očekávat nepříznivý vývoj. Nastává ticho po pěšině,telefon ani nepípne a kliente, teď si poraď sám i bez našich, jindy tak kvalifikovaných rad!Po osobních zkušenostech s brokery nevím,zda je ekonomie a její nástroje pavědou a nebo nás opíjejí rohlíkem za jediným,dnes tak frekventovaným cílem…

 9. Záměrně mi podávali mylné informace a přišel jsem o 4 000 USD. Jsou to lháři a jde jim jen o to jak Vás okrást.

 10. Dobrý den,
  FxNet před rokem změnilo vedení. Nové vedení odvádí skvělou práci. I když jejich služby potřebují určité zlepšení, je to bezpečná volba pro každého, kdo chce investovat své peníze. Zákaznický servis FxNet je vždy nápomocný.

 11. Neskutečně otravní obchodníci, kteří už cca 6 měsíců pravidelně volají 4xtýdně a vůbec nereflaktují na požadavek, že nechci už být kontaktován

 12. Problémy s výběry. Nereagují na emaily, support není schopný odpovídat na základní dotazy.
  Spready na stránkách se neshodují se spready na mt4.
  Jakékoliv změny obchodník klientům nehlásí (setkal jsem se s neohlášenou změnou spreadu na wti ropě ze 4 bodů na 12).

  • Dobrý den,

   moc Vám děkujeme za tento komentář. Je to asi měsíc zpátky, kdy jsem potenciálnímu klientovi rozmluvil registraci u této společnosti právě z tohoto důvodu. FXNet by měl mít nové vedení, ale evidentně se nic nezměnilo.

   S podzravem,

   Josef

 13. Letmý pohled na spready FX Net ukazuje na dost podstatně nižší spready u některých komodit než je tomu u Keystock Nuntius. Prosím o sdělení brokerských společnosti s nižšími spready.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace