Gallant Finance

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (6 hlasů, průměr: 3,17 z 5)
Loading...

Sídlo: Britské panenské ostrovy

Založeno: 2008

Regulace: FSC

Exekuce: STP

Spread od: 2 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 100 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Gallant Finance je měnový broker sídlící na Britských panenských ostrovech. Založený byl v roce 2008 s cílem poskytovat přístup malým a středně velkým investorům na finanční trhy. Své služby poskytuje pod modelem STP, čímž svým klientům přináší přímý přístup na trhy a nedochází u něj tak ke konfliktu zájmů. Vzhledem ke svému sídlu je také regulovaný Financial Services Commission (“FSC”)(licence číslo: SIBA/L/11/0964). Důvěryhodnost této regulační komise není jinak vysoká, stejně jako příliš nebudí důvěru sídlo této společnosti. Klientské vklady nejsou drženy na firemních účtech, ale v bance. Segregované účty tedy alespoň částečně nahrazují nedostatky týkající se regulace. Pojďme ale k obchodním vlastnostem.

Proč zvolit Gallant Finance?

Gallant Finance nabízí, stejně jako většina brokerských společností ze offshorových destinací, obchodní platformu MetaTrader 4, dostupnou i pro Mac. K ní je k dispozici verze pro mobilní telefony. Žádné další verze obchodních platforem v tuto chvíli k dispozici nejsou.

Minimální vklad pro Mikro účet je $250, pro běžný účet pak $2500 a účet PRO je dostupný od $10 000. Ať už obchodujete s jakýmkoliv kapitálem, vždy budete mít přístup ke stejnému množství instrumentů, které zahrnují měnové páry, CFD a spotové zlato a stříbro. Páka je pro všechny účty maximálně 400 : 1. Co se týká spreadu, tak pro Mikro účet by se spread měl pohybovat od 2 pipů. Profesionální účty mají deklarovaný spread od 0,1 pipu.

Pokud hledáte nějaký důvod, proč by jste si měli vybrat Gallant Finance jako svého brokera, pak je to tento: tato společnost nabízí ke všem svým účtům VPS, virtuální server, zdarma. (s vkladem minimálně $500) Zároveň je velmi nakloněná jakýmkoliv automatickým obchodním systémům, skriptům a dalším obchodním pomůckám. Pokud tedy hledáte levný prostor na „testování“ vašich obchodních strategií, pak je tato společnost jednou z dobrých voleb.

Dalším důvodem pak může být sociální obchodování Trade Copier. Gallant Finance svým klientům také poskytuje spoustu vzdělávacích materiálů, webinářů, denních analýz, ekonomický kalendář, predikce atd. Technická podpora je dostupná 24 hodin denně šest dní v týdnu. Není ovšem v češtině, stejně jako webové stránky.

Finální zhodnocení

Tato společnost sídlí v offshorovém centru a de facto tedy v případě ukončení činnosti nemáte žádné dostupné páky, jak od nich zpět získat své peníze. Doporučujeme se tedy této společnosti vyhnout

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaný STP broker.

  2. Segregované bankovní účty.

  3. VPS zdarma.

  4. Sociální trading.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Sídlo v daňovém ráji.

  2. Pouze jedna hlavní obchodní platforma.

  3. Relativně vysoký spread.

  4. Webové stránky a ani technická podpora nejsou v češtině.

  5. Nepříliš vysoké množství obchodních instrumentů.


Ukázka webových stránek

Logo

Porovnání s podobnýni forex brokery

Gallant Finance
FP Markets
Admiral Markets
ActivTrades
Pepperstone
Exekuce:STPSTP, ECN, DMASTPMM, STPECN, NDD
Rok založení:2008200520012010
Regulace:FSCASIC, CySECFCA, CySECFCACySEC, BaFIN, SCB, CMA, DFSA, FCA
Spread od:2 bodu0 bodu0 bodu0.8 bodu0 bodu
Páka:30 : 1 500 : 1 500 : 1 400 : 1 30 : 1
Minimální vklad:100 USD 100 USD 200 USD 100 USD
Hodnocení:3.17 / 5 4.13 / 5 4.06 / 5 4 / 5 4.29 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Máte zkušenosti s Gallant Finance? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace