MB Trading

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (6 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading...

Založeno: 1999

Regulace: CFTC, NFA

Exekuce: ECN, STP

Spread od: 0,9 pipu
Páka až 1 : 50
Vklad od: 400 $

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

MB Trading je společnosti nabízející online přístup na finanční trhy. Sídlo této společnosti nalezneme ve Spojených státech. Svým klientům nabízí nízký spread a protože se jedná o STP/ECN broker, tak poskytuje také spolehlivé a rychlé provádění obchodních transakcí a nízké komise. Regulaci zajišťuje CFTC a NFA. Pokud je nám známo, tak MB Trading má segregované účty u bank jako jsou Barclays, Citibank, Deutche Bank a dalších světových bank. Vzhledem ke svému sídlu je MB Trading nucen dodržovat americkou legislativu, která zakazuje páku vyšší než 1 : 50. Zároveň nedovolují hedging a scalping pouze tolerují. Pokud je to Váš hlavní obchodní styl, tak se můžete dostat do problémů.

MB-trading nabízí osvědčenou klasiku

Pokud přemýšlíte založení účtu u MB Trading, budete si moci vybrat ze dvou modelů. Prvním z nich je EXN (Electronic Xrossing Network) Spread, což je účet na pomezí STP/ECN. Tento účet nemá žádné omezení při zadávání obchodů, umožňuje použití AOS a nejsou na něm účtovány žádné poplatky. Spread je ovšem trochu vyšší, než v druhém případě účtu EXN Limits, který má sice nižší spread, ale platí se zde komisní poplatky. Účet EXN Limits umožňuje poskytování a přijímání signálů.

Z hlediska platforem má klient v nabídce plnou škálu MetaTraderu 4, tzn. verzi pro počítač, Mac, Android, iPhone i iPad, dále pak MBT Lightwave a Ninjatrader. Pro vývojáře a uživatele automatických obchodních systémů je k dispozici VPS, které může být i zdarma, pokud pro to splňujete podmínky. Dále je k dispozici API.

Pokud nepatříte mezi pokročilé obchodníky, pak je MBT World, rozsáhlá komunita obchodníků, určená právě pro Vás. K dispozici je zde celá řada nástrojů jako je obchodní kalendář, ukazatel korelace, risk management a mnoho dalších. Pokud Vám informace nestačí, vždy je možné dotázat se na fóru. Všechny zde obsažené informace jsou, stejně jako webové stránky, v angličtině.

Hlavní výhody brokera:

 1. Regulovaná společnost.

 2. Segregované bankovní účty.

 3. Nízký minimální vklad.

 4. Obchodní platforma MetaTrader 4 a NinjaTrader.

 5. VPS zdarma.


Hlavní nevýhody brokera:

 1. Nepříliš kompetitivní spread.

 2. Maximální páka pouze 1 : 50.

 3. Webové stránky nejsou v českém jazyce.Porovnání s podobnýni forex brokery

MB Trading
Pepperstone
ActivTrades
Admiral Markets
HF Markets
Exekuce:ECN, STPECN, NDDMM, STPSTPMM
Rok založení:1999201020012010
Regulace:CFTC, NFACySEC, BaFIN, SCB, CMA, DFSA, FCAFCAFCA, CySECCySEC
Spread od:0.9 bodu0 bodu0.8 bodu0 bodu0 bodu
Páka:50 : 1 30 : 1 400 : 1 500 : 1 30 : 1
Minimální vklad:400 USD 100 USD 200 USD 50 USD
Hodnocení:3.5 / 5 4.29 / 5 4 / 5 4.06 / 5 3.89 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Máte zkušenosti s MB Trading? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

2 Odpovědi k “MB Trading”
 1. Obávám se, že nedokážu být ve svém komentáři objektivní, protože MBtrading je pro mne „srdcová“ záležitost. Je to už pár let, co jsem si u nich založil účet, takže promiňte případné nesrovnalosti dané dávnou historií. Dodnes si pamatuji svoje nadšení, když jsem zjišťoval možnosti jejich platformy (nyní Desktop pro) a rozplýval jsem se nad možnostmi zadání pokynu. Nejen limit a stop, ale šest různých příkazů, navíc s možnými logickými kombinacemi. Možnost zadat si „spínač“, který při dosažení určité ceny zadá OCO příkaz na průraz jak long tak short, včetně stopu a targetu, a po jeho vyplnění zruší opačný příkaz, aby nedošlo k nechtěnému zapomenutí čekajícího příkazu – no to je pro mne dosud nepřekonaný luxus. 🙂 Jejich platforma dále umožňuje „plovoucí“ okna, takže jsem mohl mít na pozadí puštěný Metatrader s libovolnými indikátory a strategiemi a v popředí jsem mohl pozorovat DOM, který umožňoval kliknutím na příslušný řádek otevřít limitní pokyn s předvyplněnými údaji a parametry obchodu. Zároveň jsem mohl mít přehled o přicházejících příkazech velkých hráčů i když jen ve velmi malém rozpětí kolem aktuální ceny – a to v době kdy market profil byl výsadou insiderů. Je také zajímavé pozorovat jak se jinak pohybuje cena u marketmakera (FxPro) a jinak u ECN brokera. 🙂 K nevýhodám tohoto brokera patří například to, že převody financí upřednostňuje v domácích formách (elektronické převody, převody v místní síti), takže pro nás zůstává reálnou možností jen klasický bankovní převod, včetně nepříjemných poplatků. S tím souvisí také jediná negativní zkušenost, kterou s nimi mám. Omylem jsem poslal peníze na účet, který je vyhrazen jen pro „domácí“ tradery a nikoliv pro zahraniční. Čtyři týdny trvalo, než se mi peníze vrátili zpět. Otázkou je nakolik toto zpoždění měla na svědomí banka. Na závěr komentáře ale ještě přidám dva bonusy, které mne uchvátili – prvním je možnost stažení tickových dat, pokud máte live účet – a druhým jsou programy odměn od brokera za zadávání příkazů. Oblíbenou metodou, kterou jsem používal, bylo zadání limitních příkazů s odstupem jen několik ticků od aktuální ceny. Za zadání limitu (při jeho vyplnění) jsem dostával zaplaceno 0,5 dolaru a protože tento broker neměl problém s tím, uznat mi skluz plnění v můj prospěch, tak obchod ve finále často měl „spread“ mínusový, to jest v můj prospěch.

  P.S.: V obchodním plánu který MBtrading nabízí, je povolen scalping, nicméně minimální vklad je 400 dolarů. Nevím zda je to nějaký starší údaj, protože jsem to nikdy nezkoušel, ale třeba to může být další malé plus pro tohoto brokera.

  • Milý Petře,

   moc děkujeme za skvělý komentář s této společnosti. Je vidět, že s MBTrading máte skutečně mnohaleté zkušenosti a je to doopravdy Vaše „srdcovka“. Doufáme, že vaše poznatky pomohou jiných traderům ke správnému rozhodnutí při hledání FX brokera.

   S pozdravem,

   Josif
   4xbroker.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace