PayPal spouští v Evropě platební službu Xoom

Jedna z největších amerických společností, která poskytuje platební služby – PayPal, nyní expanduje i do Evropy. Tento finančně-technologický gigant spouští jejich mezinárodní platební službu Xoom v Británii a v dalších 31 zemích na území evropského kontinentu.

Xoom umožňuje zákazníkům posílat jejich finanční prostředky do zahraničí na víc než 130 trhů v rámci světové internacionalizace, a to i včetně zemí jako je Indie, Pákistán, Nigérie, Keňa, Polsko a Čína.

Expanze společnosti Xoom do Evropy je významným milníkem a dalším příkladem plnění programu společnosti PayPal, jehož cílem je, aby byl pohyb a správa finančních prostředků pohodlnější, přístupnější, bezpečnější a cenově lépe dostupná.

Zákazníci společnosti Xoom mohou poslat v rámci jedné transakce finanční prostředky až do výše 10 000 eur, což v tomto segmentu znamená nadstandardní objem pro transfer jedné transakce. Xoom spolupracuje s hlavními bankami, ale i jinými finančními společnostmi, aby převody finančních prostředků byly co nejrychlejší a bez komplikací. Samozřejmostí je i pokrytí pro mobilní aplikace s operačním systémem iOS a Android.

Společnost uvádí, že zavedení služby Xoom napříč evropským kontinentem by mohlo zvýšit tržní podíl na globálním trhu remitencí ve výši až 689 miliard dolarů, kterých bylo dosaženo v roce 2018, což představuje nárůst oproti roku 2017 o více než 8 procent, kdy výše remitencí dosáhla hodnoty 633 miliard dolarů, z čehož společnost vychází na základě předchozího spuštění služby v USA a Kanadě. V roce 2019 se očekává, že toky remitencí do zemí s nízkými a středními příjmy obyvatelů dosáhnou výše 550 miliard dolarů, čímž se stanou jejich největším zdrojem financování z externího prostředí.

Přečtěte si recenze vybraných forexových brokerů:

Ohodnoťe náš článek:

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace