CFD WORLD

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (56 hlasů, průměr: 3,98 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2014

Regulace: CySEC

Exekuce: STP

Spread od: 3 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 250 $

Poznámka: Reference se zakládá na zkušenostech s demo účtem.

CFD WORLD je další ze společností od obchodní značky Golderburg. Její sídlo nalezneme na Kypru, kde je tato společnost regulovaná. O dohled nad ní se stará Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC). Pokud jí budete chtít vyhledat, naleznete jí pod licenčním číslem 242/14. V České republice je činnost této společnosti pouze sledována, ale ČNB nemá nad společností žádnou reálnou moc. Společnost je ale zároveň vázána pravidly směrnice MiFID. To v praxi znamená, že je společnost povinna držet vklady svých uživatelů na separovaných účtech, aby se zamezilo neoprávněnému nakládání.

Obchodní účet u CFD World

Prvním krokem k obchodování je založení obchodního účtu, a na to se právě nyní podíváme. Výhodou obchodního účtu u této společnosti je, že nenabízí více typů obchodních účtů. Nezáleží tedy na tom, jak velký vklad máte, podmínky budete mít stejné jako všichni.

Minimální vklad pro založení účtu je 250 USD. To je ale částka, se kterou určitě nedoporučujeme obchodovat. Reálně by váš vklad měl být mnohonásobně vyšší, ale zároveň byste měli na každý obchod riskovat pouze malé procentu svého účtu.

Založení obchodního účtu

Samotné otevření účtu netrvá nijak dlouho, ale broker po vás bude požadovat několik osobních údajů jako je například telefonní číslo a email. Po úspěšné registraci reálného účtu budete ještě požádáni o dodání fotografie svého občanského průkazu a nebo řidičského průkazu a také potvrzení vašeho bydliště. Jedná se o běžný postup u každé podobné společnosti.

Po úspěšné registraci si budete moci stáhnout platformu MetaTrader 5. Jedná se o jednu z nejpoužívanějších platforem, velmi kvalitní a oblíbená. Bohužel je to také jediná platforma, kterou máte na výběr. Pokud tedy nemáte MetaTrader rádi, tato společnost není pro vás. Můžete si ale vyzkoušet také demo účet, ovšem pozor, je omezený na 30 dní. Potom si budete muset založit další.

Broker se nejmenuje CFD WORLD jen tak bezdůvodně. V nabídce obchodovatelných instrumentů naleznete de facto pouze CFD kontrakty. Nabídka je ale široká, můžete obchodovat měnové páry, indexy, komodity a nebo CFD akcie. Nevýhodou společnosti je ale spread, který je neúměrně vysoký. EURUSD měnový pár má fixní spread 3 pipy, což je v dnešní době přemrštěné. Na druhou stranu, nejsou to spready, ale kvalita služeb, například rychlost exekuce příkazů, které mají na výsledek významnější vliv.

CFD WORLD podlého ESMA regulaci, tzn. že nemá právo nabízet svým klientům páku vyšší než 30:1. Pro hlavní měnové páry máte k dispozici nejvyšší páku 30:1, pro méně oblíbené měnové páry, indexy je k dispozici páka 20:1. Pro zbytek instrumentů je dostupná pouze nižší páka.

Vklady a výběry

Pokud se rozhodnete založit si u CFD WORLD reálný účet, budete na něj muset vložit své peníze. Můžete to udělat buď bankovním převodem a nebo s pomocí běžné debetní a nebo kreditní karty. Pokud máte bydliště v České republice, měly by vaše vklady být držené zde v Čr, konkrétně v Unikredit bance.

Zhodnocení na závěr

CFD WORLD na svém webu deklaruje, že až 76,59% retailových obchodníků při obchodování přichází o peníze. Toto číslo se společnost od společnosti liší, ale obecně platí, „že se podíl ztráty pohybuje na trhu kolem 80 %, což dokladuje, že se jedná o rizikovou formu investování.“ Proto doporučujeme opravdu si být jisti tím, že víte, co děláte. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na českou podporu, kterou společnost CFD WORLD nabízí.

Na závěr dodejme, že CFD WORLD nenabízí žádnou převratnou službu ani inovaci, ale sází na osvědčenou klasiku. Pokud žádnou speciální službu nehledáte a nejste intradenní obchodník, pak vás může tato společnost určitě může zaujmout.

Hlavní výhody brokera:

  1. STP broker.

  2. Platforma MetaTrader 5.

  3. Rychlá exekuce obchodů.

  4. Česká technická podpora.

  5. Nabízí vzdělávací webináře.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Sídlo a regulace na Kypru.

  2. Pouze jedna dostupná platforma.

  3. Vyšší spread.


Ukázka webových stránek

Logo

Porovnání s podobnýni forex brokery

CFD WORLD
eTrader
Blackwell Global
TeleTrade D.J.
Bossa
Exekuce:STPSTPSTPMM, STPMM
Rok založení:2014201420101995
Regulace:CySECCySECFCACySECČNB
Spread od:3 bodu3 bodu0 bodu3 bodu1 bodu
Páka:30 : 1 30 : 1 200 : 1 100 : 1 30 : 1
Minimální vklad:250 USD 250 USD 250 USD 150 USD 500 USD
Hodnocení:3.98 / 5 4.01 / 5 3.75 / 5 2.77 / 5 2.92 / 5
Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Zobrazit >Máte zkušenosti s CFD WORLD? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

5 Odpovědi k “CFD WORLD”
  1. K CFDworld jsem se dostal přes doporučení od známého, upřímně nejsem žádný expert, ale zatím žádný problém, vše funguje jak má.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace