Investago: nová aplikace pro novou ekonomiku

7. prosince 2022 – Na evropském regulovaném trhu zahajuje činnost InvestaGO, nová brokerská mobilní aplikace. Jednoduché online ovládání má InvestaGO v DNA. Mobilní aplikace je intuitivní a šikovně ovladatelná tak, aby uspokojila stále rostoucí skupinu aktivních obchodníků na finančních trzích. Aplikace InvestaGO je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play.

V dnešním rychlém světě je imperativem nové aplikace na trhu maximální rychlost a dostupnost nástrojů, počínaje virtuální komunikací, přes investiční plánování, komplexní přehled portfolia uživatele, až po samotné obchodování a obchodní zprávy v reálném čase.

Tým sestavený ze zkušených expertů je připraven poskytovat 24/5 pomoc uživatelům napříč EU v jejich lokálním jazyce. Cílem není jen technická podpora, ale i poskytování vzdělávací programů a analytických podkladů. InvestaGO vychází vstříc uživatelům poptávajícím informace o dynamických mladých odvětvích ekonomiky a svou analytickou podporu zahajuje sérií analýz ke game-changerům sdílené ekonomiky.

Uživatelé InvestaGO mohou obchodovat širokou škálu derivátů, jako jsou CFD (contract-for-difference) akcií, akciových indexů, měnových párů nebo komodit.

Více informací: www.investago.com

Risk warning: CFDs are complex instruments and come with a high risk of losing money rapidly dueto leverage. 73.58% of retail investor accounts lose money when trading CFDs. You should consider whether you understand how CFDs work and whether you can afford to take the high risk of losing your money

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace