Nové rozdělení brokerů podle přednastavených kritérií

Nejnovější funkcí webu, která je nově dostupná všem uživatelům 4xbroker, je automatické rozdělení brokerů do několika kategorií. Kategorie jsou následující:

1) TOP 10
Cílem této kategorie je zobrazovat 10 nejlépe hodnocených brokerů bez ohledu na jakékoliv další vlastnosti. Jste to vy, kdo rozhodne, kteří brokeři se v této kategorii budou nacházet.
2) Bonus bez vkladu
Do této kategorie patří brokeři, kteří nabízí bonus k založení účtu. Takový bonus se obvykle pohybuje v řádu několika dolarů. Existují však i výjimky. Vždy je důležité si důkladně prostudovat podmínky vyplacení bonusu.
3) Brokeři pro scalping
V této sekci naleznete ty brokery, které nabízí nízký spread. Maximální hodnota je momentálně nastavena na 2 pipy, ale v budoucnu se pravděpodobně sníží. Hodnota je pouze orientační. Obvykle jsou tyto hodnoty spreadu dostupné pro velké obchodní účtu. Uživatelé s menšími účty se musí spokojit s vyšším spreadem.
4) Nejvyšší bonus
Pod sekcí nejvyšší bonus se nachází nejvyšší procentuální bonus, který je možné získat ke vkladu. Pokud například nějaká společnost nabízí bonus 50 % ke vkladu, pak ke svému vkladu 5000 USD získáte 2500 navíc. Vše samozřejmě podléhá určitým pravidlům, která doporučuji důkladně prostudovat, ale i tak je to dobrá pomůcka pro začátek obchodování.
5) Sídlící v ČR
Poslední kategorií jsou brokeři, které sídlí v České republice.

Přečtěte si recenze vybraných forexových brokerů:

Ohodnoťe náš článek:

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace