Sociální obchodování

V současné době v České republice úrokové sazby dosahují historických minim. Sazby spořicích účtů padají u všech bank hluboko pod 1 %. V případě, že chce klient banky dosáhnout na vyšší sazbu, musí často splnit několik podmínek. Jediným východiskem je investování. Sazby termínovaných vkladů či podílových fondů však nejsou také příliš příznivé. Hlavním problémem je také to, že několik let investor nemá k prostředkům přístup. Toto mohou být hlavní důvody, proč se řada lidí s volnými prostředky pouští do obchodování „na vlastní pěst“.

Pokud si pokládáte základní otázku, jak a kam investovat, v případě, že investování a obchodu na burzách vůbec nerozumíte, řešením právě pro Vás může být „sociální obchodování“.

Sociální obchodování je nový fenomén v investování.

socialni-obchodovani-logo Svět investování byl vždy spojen s „tajnůstkářství“ mezi všemi účastněnými. Toto však neplatí u sociálního obchodování. Propojení světa investování a sociálních sítí všechna tato tajemství odkrývá.

Sociálním obchodováním se zabývá portál www.socialni-obchodovani.cz, který nabízí veškeré informace o sociálním obchodování, podporu při začátcích v investování s platformou eToro, eBook a další užitečné rady a tipy.

Sociální obchodování nabízí všem uživatelům sledovat a kopírovat obchody jiných investorů. Tento způsob investování láká především mladou generaci, která již plně žije v době sociálních sítí. Sociální investiční sítě tak mají potenciál získat stovky milionů uživatelů. Je to logické. Kdo by nechtěl nahlédnout do světa financí a investic, zhodnotit tak své prostředky a to bez nutnosti kvalifikace, kterou mají profesionální investoři. Bez nutnosti investovat čas a obrovské sumy. Volné prostředky tak může obchodovat na burze i začátečník.

eToro leader v sociálním obchodování

Největší platformou pro sociální obchodování v současnosti s více jak 50 miliony uživatelů je platforma společnosti eToro. Na eToro je možné kopírovat skutečné profesionály na burze, jedním kliknutím a bez nutnosti znalostí, tak obchodovat jako profesionál. Úkolem investora je pouze sestavit si vlastní portfolio profesionálů, kteří pak vše zvládnou za něj.

Unikátnost platformy eToro spočívá také v tom, že šetří Váš čas a osvobozuje Vás od složitostí, kterým rozumí pouze profesionálové. Vy jako investor rozhodujete, kam a kolik svých prostředků vložíte. Každý obchod, který obchodník provede se svými prostředky, se automaticky zkopíruje na Vašem účtu s požadovaným množstvím kapitálu. Tím získáte schopnosti nejlepších obchodníků, aniž bys musel cokoliv znát.

Jak to funguje na eToro?

iconPlatforma eToro netají nic a otvírá se všem s přístupem k internetu. Každý uživatel hned vidí, kdo co nakupuje a prodává. Společnost eToro vystupuje jako market maker. Funguje na základě derivátu známých jako CFD (contracts for difference). Jedná se o pákové investiční produkty, které dovolují uživatelům investovat do pohybu akcie, aniž by ji vlastnili. Na eToro je do současnosti více než 80% pozic uzavřeno v zisku a bylo provedeno přes 200 milionů obchodů.

Portál Sociální-obchodování.cz nabízí také dvou dílný videotutoriál, ve kterém Vás provede platformou eToro a pomůže Vám tak začít obchodovat na eToro.

Sociální obchodování je pro každého?

Jako každé investování, tak i sociální obchodování přináší rizika. Přestože kopírování profesionálů zaručuje, že za Vás na burze vystupuje a investuje člověk, který investicím opravdu rozumí, má za sebou roky úspěchů a zisků, tak i zde však platí pořekadlo: „I mistr tesař se někdy utne.“ a ne vždy lze změny na trhu předpovědět. Samozřejmě i zde platí mít na paměti, že investovat by měl každý pouze prostředky, které si může dovolit ztratit.

Pokud se chcete dozvědět více o sociálním obchodování, navštivte portál www.socialni-obchodovani.cz. Získáte zde veškeré potřebné informace, jak začít, na co si dát pozor a případnou podporu, pokud si nebudete vědět rady.

Pozn: komerční článek


1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete snížit poplatky z obchodování? Registrujte se!

Navigace

×