TIO Markets

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (32 hlasů, průměr: 3,25 z 5)
Loading...

Sídlo: Velká Británie

Založeno: 2018

Regulace: FCA

Exekuce: STP

Spread od: 0,09 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 50 $

Poznámka: Reference se zakládá na osobních zkušenostech s reálným účtem společnosti.

TIO Markets je regulovaný obchodní makléř typu STP se sídlem ve Velké Británii, který obchodníkům nabízí jedinečný model, založený na předplatném. Jejich model vás díky jedinému nízkému měsíčnímu poplatku zbaví všech ad hoc poplatků a provizí, a to díky jejich nejoblíbenějšímu balíčku VIP Black. Tento no-dealing-desk broker byl založen v roce 2018 a patří tedy mezi mladší společnosti na trhu. A je to právě jejich model předplatného, čím se liší od ostatních a rozšiřuje tak nabídku na trhu.

TIO Markets spadají do regulační pravomoci Úřadu pro finanční chování Spojeného království (FCA), který je jedním z nejpřísnějších regulačních orgánů na světě. To také vysvětluje, proč je TIO Markets na celém světě vnímán jako důvěryhodný.

Nabídka komodit a typy obchodních účtů

Nabízí konkurenčně levné obchodní prostředí pro obchodníky s forexem, komoditami, akciemi a dalšími. Nabízí také řadu typů obchodních účtů pro obchodníky všech typů a velikostí portfolia. Online obchodování TIO Markets zajišťuje prostřednictvím intuitivních a výkonných platforem MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Nabízí více než 120 měnových párů včetně všech hlavních, většiny vedlejších a několika exotických. Jejich nabídka zahrnuje kryptoměny, akcie, indexy a energie. Na rozdíl od jiných brokerů nabízí tento makléř z kryptoměn pouze bitcoiny, etereum a litecoin. Na druhou stranu nabídka akcií obsahuje všechny světově nejpopulárnější giganty jako Apple, Amazon, American Express a Bank of America.

Typy obchodních účtů

Můžete si vybrat mezi třemi základními typy účtů:

Minimální vkladProvizePoplatek
Standard50 USD6 USD za lotZdarma
VIP500 USD2 USD za lot25 USD / měsíc
VIP Black1000 USD050 USD / měsíc

Podpora nováčků a výhodné bonusy

TIO Markets poskytuje komplexní vzdělávání pro začátečníky i pokročilé. Začínajícím obchodníkům je přidělen specializovaný správce účtů, který s nimi projde prvními kroky a pomůže jim dostat se k potřebným informacím. Určitě vás bude také zajímat, že tento makléř poskytuje bonusy až do výše 50% za první vklady.

Provize a poplatky

Účtování provizí je velmi variabilní a závisí na využívaném typu účtu. Typické rozpětí pro pár EUR / USD u tohoto makléře je 1 pip, takže je ve srovnání s ostatními brokery průměrně cenově dostupný. Co se týče poplatků, tak nevýhodnější je bezesporu VIP Black účet, u kterého neplatíte žádné provize, ale pouze poplatek 50 USD za měsíční členství. Navíc můžete využít nabízenou ochranu záporného zůstatku TIOSHIELD, která umožňuje získat své investice zpět, pokud se trhy posunou proti vám.

Zákaznický servis

Tým podpory TIO Markets je v pohotovostním režimu 24/5 a to prostřednictvím e-mailu a živého chatu. Pomohou vám s obchodováním, financováním, výběry a zodpoví všechny vaše případné dotazy. Pokud upřednostňujete telefonickou konzultaci, tak na sebe na stránce kontaktu můžete zanechat telefonní číslo a nejpozději do několika hodin pak očekávat příchozí hovor od jejich pracovníka. V případě potřeby rychlé pomoci z jejich strany můžete využít aplikaci Telegram nebo živý chat přímo na jejich webu.

Vklady a výběry

Broker TIO Markets poskytuje pohodlné a bezpečné vklady a výběry, které jsou zpracovány do několika hodin, takže máte rychlý přístup ke svým prostředkům. Financování účtu je přijímáno prostřednictvím Visa, Mastercard, UnionPay a bankovním převodem. Oproti jiným brokerům to může někdo považovat za omezený výběr, protože v nabídce chybí někteří z nejnámějších zpracovatelů plateb jako jsou Skrill nebo PayPal. Vklady i výběry jsou zdarma, nemůžeme však zaručit, že si poskytovatel plateb nebude účtovat nějaké svoje zvláštní poplatky.

Je dobré vědět, že tento broker zásadně nepřijímá platby třetích stran. Všechny prostředky vložené na váš účet musí být pod stejným názvem jako váš obchodní účet TIO Markets.

Shrnutí recenze

Otevřít si účet u TIO Markets vám při výběru správného účtu pomůže ušetřit některé obchodní náklady a zároveň poskytne možnost využít populární a výkonné platformy Metatrader pro použití na více zařízeních.

Ve srovnání s ostatními brokery u nich můžete postrádat některé metody vkladů a výběrů a platformu pro sociální obchodování. Na druhou stranu je tento broker dobře regulovaným a důvěryhodným zprostředkovatelem nabízejícím řadu obchodních nástrojů, které zvyšují uživatelský dojem.

Hlavní výhody brokera:

 1. Broker sídlí ve Velké Británii a je regulovaný u FCA

 2. Typ brokera STP

 3. Nabízí ochranu před záporným stavem účtu.

 4. Nízký spread a komisní poplatky.

 5. Webová stránka je v češtině.

 6. Možnost vkladu v kryptoměnách.

 7. Nabízí vzdělání pro začátečníky.


Hlavní nevýhody brokera:

 1. Nenabízí možnost sociálního obchodování.

 2. Technická podpora je v angličtině.

 3. Nabízí pouze obchodní platformu MetaTrader.


Ukázka webových stránek

LogoMáte zkušenosti s TIO Markets? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

4 Odpovědi k “TIO Markets”
 1. Akorat ze v CR nefunguje ten broker s licenci v UK, ale jiny (se stejnym jmenem), ktery nema EU licenci a nabizijen CFD kontrakty s extremni pakou.

 2. Při otevření demo účtu lze nastavit vklad, ale po otevření je tam vždy pouze 5000 dolarů.
  Lze to nějak upravovat i později?

  • Dobrý den,

   předpokládám, že se bavíme o demo účtu. Jakmile máte účet otevřený, již není možné měnit jeho původní částku. Můžete si ale založit nový demo účet s jiným vkladem.

   Doufám, že jsem Vám pomohl.

   S pozdravem,

   Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace