Xtrade

Hodnocení uživatelů: 1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (7 hlasů, průměr: 3,43 z 5)
Loading...

Sídlo: Kypr

Založeno: 2007

Regulace: CySEC, MiFID, ASIC, IFSC, FSB

Exekuce: MM

Spread od: 2 pipu
Páka až 1 : 30
Vklad od: 100 $

Poznámka: Reference se zakládá na zkušenostech s demo účtem.

Xtrade je moderní online broker se širokou nabídkou obchodovatelných instrumentů od obchodování akcií, ETF, komodit a indexů až po měnové páry.

Základní vlastnosti Xtrade

Xtrade vlastní společnost Xtrade Europe Ltd se sídlem na Kypru, kde je zaké regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC). Číslo licence poskytovatele obchodování instrumentů CFD je 108|10. Dále je licencovaná investiční firma podle směrnice o trzích finančních nástrojů (MiFID). V České republice je regulovaná Českou národní bankou a (ČNB) a přímo podléha jejímu dohledu. Xtrade se velmi rychle rozrůstá, patří mezi top 3 poskytovatele přístupu k obchodování CFD na světě. Momentálně působí ve více než 140 zemích na 5 kontinentech.

Společnost funguje na trhu jako dealing desk, tedy tvůrce trhu. O bezpečnost vkladů je postaráno oddělením financí klientů a firemních účtů (tzv. segregované účty). Tím je jakékoliv nekalé nakládání s financemi zamezeno. Tento typ účtu je zřízen vyloženě za účelem ochrany klienta. Dále je Xtrade členem Fondu pro odškodnění investorů, který každý klientský účet pokrývá částkou 20 000 € pro případ, že by došlo k problémům uvnitř brokera.

Jaké je založení účtu a obchodování u Xtrade?

Pokud uvažujete o otevření obchodního účtu u Xtrade, pak by jste měli vědět, že je to opravdu snadné. Samotné založení účtu trvá pár minut a vložení prvního vkladu je také bez problémů. Velmi pozitivní je také fakt, že Xtrade má snad nejvíce možností, jak vložit peníze. Z pohledu Čecha mezi nimi naleznete například i eKonto, což se u zahraničních brokerů běžně nevidí.

A navíc dostanete k založení účtu $20 jako bonus.

Obchodování samotné probíhá přes prohlížeč, nebo s pomocí mobilního telefonu. Ano, nemusíte nic stahovat, instalovat a složitě nastavovat. Stačí otevřít prohlížeč, přihlásit se do účtu, zvolit si své oblíbené instrumenty a můžete obchodovat.

Obchodování přes tuto platformu je snadné a naučí se jej skutečně každý. Problém ovšem nastává v situaci, kdy si do platformy chcete přidat vlastní indikátory, což není možné. Webtrader je ale velmi rychlý a nezpůsobuje zasekávání prohlížeče. Totéž platí o exekuci obchodů, které se téměř výhradně vyplňují bez skluzu.

Zajímavostí je fixní spread, který začíná na 2 pipech na měnovém páru EURUSD, což je poněkud vysoký. Na druhou stranu je ale garantovaný a nemění se ani v době vydání významných obchodních zpráv.

Jednou z hlavních deviz Xtrade je množství obchodovatelných instrumentů, které je skutečně rozmanité. Celkem v jejich nabídce nalezneme více než 1500 instrumentů. Jak již bylo zmíněno, jedná se o měnové páry, indexy, ETX, CFD, komodity a další. Přístup tedy získáte prakticky na jakékoliv běžné trhy.

Vklady a výběry je možné provádět všemi běžnými metodami jako jsou bankovní převod, platba kartou či přes Paypal. Dále je v nabídce více než 50 místních možností, pro Českou republiku je atraktivní například eKonto.

Bonusy a výhody

Množství bonusů, které registrací u této společnosti získáte, je opravdu velké. Začněme od těch nejpopulárnějších, tedy bonusů ke vkladu. Momentálně obdržíte při prvním vkladu 60 % bonus ke vkladu. Tento bonus bude ale velmi brzo odstraněn, protože jej zakázala CySEC ve svém novém oběžníku, proto pokud jej chcete využít, tak byste si měli pospíšit.

Dalším bonusem je $20 k založení účtu a potvrzení telefonního čísla.

Každý nový uživatel dále automaticky obdrží přístup k Autochartistu a Trading Centralu zdarma. Obě tyto služby poskytují obchodníkům analýzy trhů.

Jako zajímavost uveďme, že hlavní tváří kampaně Xtrade je jeden z nejlepších fotbalistů světa Christiano Ronaldo.

Jednou z nemála výhod je také přístup do Xtrade akademie, která je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Nabízí přístup k webinářům, vzdělávacím materiálům, videím atd. Její nevýhodou je bohužel fakt, že je dostupná pouze v angličtině.

Česká technická podpora

Totéž ovšem neplatí o technické podpoře a webové stránce. Ty jsou obě v češtině. Na webu Xtrade naleznete také online chat, ve kterém můžete rychle vyřešit jakékoliv problémy, které nastanoupři obchodování a nebo registraci.

Pozor – společnost již neexistuje

Hlavní výhody brokera:

  1. Regulovaná obchodní společnost.

  2. Nabízí segregované bankovní účty.

  3. Velké množství vkladů a výběrů peněz z účtu.

  4. Fixní spread.

  5. Inovativní obchodní platforma.

  6. Česká technická podpora.

  7. Umožňuje hedging i scalping.

  8. Registrací získáte přístup k Autochartist a Tradeing Central.


Hlavní nevýhody brokera:

  1. Relativně vysoký spread.

  2. Nenabízí alternativu za Webtrader.


Video s ambasadorem Ronaldem

Ukázka webových stránek

LogoMáte zkušenosti s Xtrade? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Hledáte broker s nejnižšími poplatky?

Navigace