Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 20 pipu
Páka až 1 : 100
Vklad od: 150 $

Brokerjet a.s. je makléřská společnost založená v říjnu 2002. V té době do byla jedná z prvních brokerských společností na našem trhu. Posláním společnosti Brokerjet v České Republice je rozšíření online obchodování mezi nejširší veřejnost. Jedná se o dceřinou společnost České spořitelny a rakouské společnosti ecetra Internet Services AG, dceřiné společnosti Erste Bank. Vzhledem ke svému sídlu je samozřejmě regulována Českou národní bankou. Jedná se o broker typu STP.

Má Brokerjet co nabídnout?

Před více než deseti lety, kdy byl Brokerjet jednou z mála firem na našem trhu, se jednalo o velmi lákavou společnosti. Dnes už je ale konkurence na našem trhu mnohem větší. Přesto stále existuje několik důvodů, proč zvolit právě tuto společnost. Pojďme se na ně podívat.

Při založení účtu máte na výběr ze čtyř způsobů otevření účtu: Přes web servis24, přes internet na webu brokerjet, na pobočce a nebo po telefonu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob, mělo by založení účtu být poměrně snadné a rychlé. Vložení financí na účet je provedeno bankovním převodem a obvykle trvá do 3 dnů. Minimální vklad je je 100 EUR, případně ekvivalentní částka v korunách. Maximální dostupná finanční páka je 1 : 100 a spready se pohybují od 2 a více pipů při čtyřčíselné kotaci. Takový spread je dnes již příliš vysoký a není konkurenceschopný.

Pro obchodování je dostupná platforma Market Access, kterou poskytuje Saxo Bank. Vlastně se jedná o tutéž platformu s jiným logem. Pokud tedy nejste fanoušky MetaTraderu, pak je tento broker vhodný právě pro Vás. K dispozici je také obchodní platforma pro Android, iPad a iPhone.

Dalším důvodem, proč zvolit Brokerjet, je dostupné množství instrumentů. Najdete mezi nimi více než 150 měnových párů, komodity, futures, ETX, Warranty, CFD, investiční fondy a akcie. Nabídka je skutečně široká.

Brokerjet ovšem nedrží úplně krok s dobou. Napovídá tomu již velmi zastaralá webová prezentace. Nenabízí tedy přístup na žádné sociální obchodování, nenabízí žádné bonusy ke vkladu, soutěže ani jiné akce. Sám sebe tento broker charakterizuje následovně:

Důvody pro otevření účtu u Brokerjet a oficiální video

Převzato z webu Brokerjet

 • Nakupujte/prodávejte akcie, fondy a další produkty z celého světa
 • Zdarma otevření a vedení účtu, platíte jen za operace s cennými papíry
 • Bez minimální výše penežního vkladu
 • Online přístup k datům z trhů
 • Osobní podpora a seznámení s obchodní aplikací (obdoba internetbankingu)

Navíc exkluzivně pro naše klienty semináře přímo s analytiky České spořitelny. To vše v bezpečí a zázemí tradiční banky (Česká spořitelna, ERSTE Group).

Hlavní výhody brokera:

 1. Broker typu STP.

 2. Společnost regulovaná Českou národní bankou.

 3. Nízký minimální vklad.

 4. Přístup na široké množství trhů a instrumentů.

 5. Česká technická podpora.

 6. Kvalitní vzdělávací materiály.

Hlavní nevýhody brokera:

 1. Relativně vysoký spread od 2 pipů.

 2. Neposkytuje žádné bonusy, odměny, soutěže, věrnostní programy ani jiné výhody.

 3. Nenabízí přístup k sociálnímu obchodování.

 4. Mezi obchodními platformami se nenachází Metatrader.

 5. Nepřehledný a nemoderní web.

Máte zkušenosti s Brokerjet? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Navigace