sunbird fx

Poznámka: Tato reference je založena na informacích získaných z webu společnosti a hodnocení uživatelů na zahraničních portálech.

Spread od: 12 pipu
Páka až 1 : 100
Vklad od: 250 $

Sunbird FX je relativně mladý broker založený v roce 2008 ve Velké Británii. Tento broker patří spíše do kategorie menších společností, které nejsou příliš rozšířené. Což je možná trochu škoda, protože Sunbird FX má rozhodně co nabídnout. Má to ovšem jednu menší vadu a tou je regulace. Forex broker Sunbird FX je regulovaný pouze u FMRRC (Financial Markets Regulation Center), což je ruská nekomerční organizace pro kontrolu kvality služeb brokerů. De facto tedy tato společnosti není regulována žádnou mezinárodně uznávanou organizací, kterou by jste v případě nějakých nesrovnalostí mohli požádat o pomoc. Dodejme však, že regulace od FMRRC má svou váhu, protože společnost si za svými udělenými certifikáty skutečně stojí a jsou známkou spolehlivosti a kvality.

Sunbird FX myslí na sociální obchodování

Pokud se rozhodnete pro otevření účtu u společnosti Sunbird FX, pak si budete moci zvolit ze 3 různých účtů. Standardní účet začíná na 250$, profesionální účet je k dispozici od 5000$ a třetí možností je islámský účet, na kterém nejsou pozice úročeny. Klient má k dispozici základní a rozšířenou verzi Metatraderu 4 a nebo Metatraderu 5. Obchodníci s profesionálním účtem pak mohou zvolit platformu Currenex. Webtrader, Multiplatforma Metatarder 4 a MAM účty jsou k dispozici pro všechny typy účtů. Pro MAM účty je povoleno používat automatické obchodní systémy.
Pokud je něco, čím Sunbird FX převyšuje ostatní, pak je to jistě velmi široká nabídka vzdělávacích materiálů. Klienti této společnosti mají k dispozici eKnihu pro začátečníky a pokročilé, denní analýzy, články a technické a fundamentální analýze, webináře a další materiály. Pro případné zájemce z České republiky je bohužel nepříjemné, že všechny tyto materiály, stejně jako celý web, je v angličtině.

Zdroj: Sunbird.fx

Hlavní výhody brokera:

  1. STP/ECN model.

  2. Široké portfolio obchodní platforem.

  3. Nabízí možnost poskytování signálů skrze MAM.

  4. Poskytuje přístup k Zulutrade.

Hlavní nevýhody brokera:

  1. Broker není regulovaný žádnou centrální bankou.

  2. Relativně vyšší spread.

  3. Nepodporuje český jazyk.

  4. Nenabízí VPS.

Oficiální video

Máte zkušenosti s Sunbird FX? Neváhejte a podělte se o ně s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Brokeři v prémiovém programu

Navigace